Grupowy Chip Vtech

seba
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 837
Rejestracja: 06 kwie 2014, 15:06
Miejscowość: Poznań
Samochód: Megane

Re: Grupowy Chip Vtech

Dokładnie nie ma czegoś takiego jak "gwarancja 3 z przodu..." bzdura jakaś, ja Ci daję gwarancję 4 z przodu, gwarancja oczywiście do bramy, zainteresowany? :) Nie wykresem auto jedzie, co z tego że moje auto miało 290KM jak 320KM GTi ganiało? Nie napinaj się na wynik, ile wyjdzie tyle wyjdzie i to jest poprawna odpowiedź, czy wyjdzie 300 czy 285 to taka różnica raptem 5%.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vasterad
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 2796
Rejestracja: 11 paź 2014, 17:38
Samochód: Megane 4 RS Trophy FL

Re: Grupowy Chip Vtech

seba pisze:Dokładnie nie ma czegoś takiego jak "gwarancja 3 z przodu..." bzdura jakaś, ja Ci daję gwarancję 4 z przodu, gwarancja oczywiście do bramy, zainteresowany? :) Nie wykresem auto jedzie, co z tego że moje auto miało 290KM jak 320KM GTi ganiało? Nie napinaj się na wynik, ile wyjdzie tyle wyjdzie i to jest poprawna odpowiedź, czy wyjdzie 300 czy 285 to taka różnica raptem 5%.
Dokładnie. Te 5% to może równie dobrze być różnica między inercją V-Techa a kombinowanym pomiarem na obciażeniówce MAHA z braniem temp. dolotu z OBD jak to Unitronic lubi/lubiał robić.

Żeby nie było, nie namawiam na V-Tech ani jakiegokolwiek innego tunera. Zwracam tylko uwagę, żeby nie traktować wszystkie czarno biało, bo jest jeszcze szary odzień. :-)
Awatar użytkownika
LiszoGt
Posty: 471
Rejestracja: 19 gru 2016, 15:07
Miejscowość: Kraków
Samochód: Megane III GT 20T RK
Kontakt:

Re: Grupowy Chip Vtech

Nie no ok, przystałbym na ich warunki jak najbardziej bo tutaj plusem była cena 1400 + fv. Jednak zmieniła się ona na 1900 co ich nie stawia jako konkurencyjnych... i Tutaj Pan Krzysiek się zachował bardzo nie profesjonalnie, co za tym idzie - to odpowiednia opinia. :)
Dla mnie to ''5%'' jest bardzo ważne :-D Unitronic zrobił taką samą wersję jak ja na 305hp.
To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata...
Awatar użytkownika
FookU
Emeryt RS
Emeryt RS
Posty: 3365
Rejestracja: 21 kwie 2017, 18:36
Miejscowość: Stolica Warmii i Mazur
Samochód: Clio 3RS + Kadżur
Kontakt:

Re: Grupowy Chip Vtech

Stawia ich konkurencyjnie - bo wyjdzie co wyjdzie a do kosztów strojenia Unitronica dolicz jeszcze koszty dojazdu..... i co w sytuacji jak Unitronic na miejscu powie Ci 2600 po rabacie? :lol:

Pokaż wykres tej "takiej samej GT na 305KM" to zaraz Cię na ziemię sprowadzimy ;-)
Awatar użytkownika
FookU
Emeryt RS
Emeryt RS
Posty: 3365
Rejestracja: 21 kwie 2017, 18:36
Miejscowość: Stolica Warmii i Mazur
Samochód: Clio 3RS + Kadżur
Kontakt:

Re: Grupowy Chip Vtech

Gwarancja 3 z przodu :lol: :lol: :lol: to sie uśmiałem - jak nie wyjdzie 300 po strojeniu to się zakombinuje i na wykresie pokaże i 330.... nie ważne że fizycznie będzie 290 ;-)
seba
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 837
Rejestracja: 06 kwie 2014, 15:06
Miejscowość: Poznań
Samochód: Megane

Re: Grupowy Chip Vtech

Nie ma dwóch takich samych aut! Co to za herezje. A jak wyjdzie u Ciebie 299 tzn że tuner słaby? Nie ma czegoś takiego jak powtarzalność i gwarancja mocy. U mnie było 289 co stawiałoby mnie na pozycji słabych egzemplarzy , i co dramat?
Jak ktoś Ci mówi "robiliśmy taką wyszło 305 na więc u Pana będzie też 305 bo to to samo" zmień tunera/naciągacza
Obrazek
Awatar użytkownika
LiszoGt
Posty: 471
Rejestracja: 19 gru 2016, 15:07
Miejscowość: Kraków
Samochód: Megane III GT 20T RK
Kontakt:

Re: Grupowy Chip Vtech

http://unitronic.pl/?p=732
Cena po rabacie to 2000.
Koszty dojazdu prawda... Ale tak się składa że mam rocznicę z dziewczyną właśnie wtedy to weźmiemy hotel i zostaniemy na weekend.. :D mile z pożytecznym.. Dajcie znać co do wykresu.. Dodatkowo w cenie: przerobienie konfiguracji sterownika, co powoduje utratę kontroli walków co poprawia reakcje oraz szybciej buduję doładowanie na turbo i zmienia całkowicie zachowanie samochodu i zachowuję się jak normalny RS. Plus podciągną mi odcinke
To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata...
Awatar użytkownika
Vasterad
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 2796
Rejestracja: 11 paź 2014, 17:38
Samochód: Megane 4 RS Trophy FL

Re: Grupowy Chip Vtech

Bogato, norma dorzuciła prawie 20KM. :-)

Obrazek

Np. na moich pomiarach norma DIN dorzucała 1-3KM... a nie 17. Zwykłe mydlenie oczu liczbami. Jest 3 z przodu? Jest. Klient zadowolony.
Awatar użytkownika
FookU
Emeryt RS
Emeryt RS
Posty: 3365
Rejestracja: 21 kwie 2017, 18:36
Miejscowość: Stolica Warmii i Mazur
Samochód: Clio 3RS + Kadżur
Kontakt:

Re: Grupowy Chip Vtech

Oooo to taki wykres jak 350KM u ZIPa swego czasu też strojona w Uni :lol:
Takim sposobem to tuner zawsze uzyska deklarowany wynik mocy
Awatar użytkownika
adekl95
Fake RS Owner
Fake RS Owner
Posty: 185
Rejestracja: 09 lis 2017, 20:24
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Megane III GT

Re: Grupowy Chip Vtech

A kiedy się będziesz tam wybierał ?
Awatar użytkownika
LiszoGt
Posty: 471
Rejestracja: 19 gru 2016, 15:07
Miejscowość: Kraków
Samochód: Megane III GT 20T RK
Kontakt:

Re: Grupowy Chip Vtech

Wiesz co, no już mi się pali bo wszystko założyłem a nie lubię jeździć jak dziadek... Więc chyba max początek lutego... Chłopaki to ile ona może mieć faktycznie??
To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata...
seba
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 837
Rejestracja: 06 kwie 2014, 15:06
Miejscowość: Poznań
Samochód: Megane

Re: Grupowy Chip Vtech

Ale co Ty się sugerujesz jakimś wykresem od tunera, jakie znaczenie ma ile ma? Jedziesz i stroją ile wyjdzie tyle wyjdzie czy to trudno zrozumieć? Czym się przejmujesz? Szukasz tunera która na siłę zrobi Ci "3" z przodu po co i po co Ci to, napiąłeś się na to strasznie, ja Ci zrobię 330, chcesz wykres?
Obrazek
Awatar użytkownika
LiszoGt
Posty: 471
Rejestracja: 19 gru 2016, 15:07
Miejscowość: Kraków
Samochód: Megane III GT 20T RK
Kontakt:

Re: Grupowy Chip Vtech

Żeby mieć więcej od Ciebie np :mrgreen: ;-)
A tak serio, płace taki hajs to wymagam u mnie klienci jak zostawiają hajs to wymagają .. 8-)
Jakby to bylo za 1400 brutto to spx a nie za 2k....
Mogę nawet nie mieć bezpiecznego programu i mieć tą 3 z przodu to był mój cel od samego początku :roll: :lol: jak się coś zepsuje to wymienimy :) to nie Audi, że jakoś by mnie zmasakrowalo...
To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata...
seba
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 837
Rejestracja: 06 kwie 2014, 15:06
Miejscowość: Poznań
Samochód: Megane

Re: Grupowy Chip Vtech

No nie mam siły, w tuningu po pierwsze nic się nie opłaca po drugie nie można dać gwarancji na uzyskanie konkretnego wyniku, przyjęło się że na danym setupie wychodzi +/- dana wartość, po trzecie chyba krótko i mało robiłeś w reno o wiele trudniej o graty jak do audi.
Obrazek
Awatar użytkownika
LiszoGt
Posty: 471
Rejestracja: 19 gru 2016, 15:07
Miejscowość: Kraków
Samochód: Megane III GT 20T RK
Kontakt:

Re: Grupowy Chip Vtech

Wiem seba.. Ale głowa muru nie przebijesz :-P ... Ja chcę ta realna trójkę z przodu i nie ma innej opcji... To w takim razie przejdźmy krok dalej... Co mam kupić jeszcze aby ta trójka z przodu była realna? (rs nie wchodzi w grę) ... :-D
Nawet wkładkę kupiłem bmc żeby uniknąć błędu pomiarowego hahah :-D
To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata...
ODPOWIEDZ