[Grupowy remap] Clio 3RS - flatspot GEKO

Awatar użytkownika
pawel934
Posty: 41
Rejestracja: 01 kwie 2018, 22:05
Samochód: Clio sport 197

Re: [Grupowy remap] Clio 3RS - flatspot GEKO

Panowie, odnośnie dyskusji powyżej na temat Clio z Unitronica. To czerwone to moja sztuka, ale ono też wybuchło, tylko trochę później :D I te kreski 220 KM z Unitronica to bajka, teraz mam nowy silnik który wypluł poniżej 200 KM i jadą tak samo :)
Kierownick
Posty: 14
Rejestracja: 15 lis 2017, 22:15
Samochód: Clio III RS

Re: [Grupowy remap] Clio 3RS - flatspot GEKO

Czyli generalnie Unitronica nie polecacie w ogóle? Czy po prostu nie robią dobrze ekstremalnych modyfikacji.
Schodzi mi powoli, ale czas najwyższy zrobić remap celem usunięcia flatspotu. Pytanie gdzie to zrobić w Warszawie?
Awatar użytkownika
pawel934
Posty: 41
Rejestracja: 01 kwie 2018, 22:05
Samochód: Clio sport 197

Re: [Grupowy remap] Clio 3RS - flatspot GEKO

Ja nie mówię że nie polecam, silnik jebnął, bo lekko nie miał - to nie musi być ich wina. Ale konie były papierowe, bo 220 KM to on nie miał na pewno :)
Enilq
Posty: 23
Rejestracja: 07 lut 2018, 19:46
Samochód: Clio 3 RS CUP

Re: [Grupowy remap] Clio 3RS - flatspot GEKO

W Krakowie jest gościu co się zajmuje strojeniem clio 2 i 3. Mi osobiście robił i nie ma już objawów zmienionego układu wydechowego. Moc też fajnie wzrosła w dolnych przy obrotach bliżej 4k nie mówiąc już o tym co wyżej się dzieje :)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
amberone
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2019, 15:35
Samochód: Clio III RS

Re: [Grupowy remap] Clio 3RS - flatspot GEKO

Ostatnio udało mi się znaleźć tunera - Funware Chiptuning w okolicach Łodzi.
Zewsząd blisko i daleko ;).
Z tego co z nimi rozmawiałem nie robili Clio III RS, za to znają się na sterownikach Sagem S3000 (a to często się nie zdarza).
Może do nich byśmy spróbowali grupowo?
Z tego co mówili grudzień to miesiąc gdy mają więcej wolnego czasu bo wiadomo, święta... .
Cena jaka padła podczas rozmowy to ~1200.
Mają hamownie wiec każdy jest strojony indywidualnie.
Z tego co wiem u Geko to był jego autorski gotowiec, ale to nie jest strojenie indywidualne.
Dajcie znać
ODPOWIEDZ