Dodatkowe zegary

drive
Fake RS Owner
Fake RS Owner
Posty: 296
Rejestracja: 29 mar 2016, 19:03
Samochód: Megane

Dodatkowe zegary

Uporałem się z montażem ale już nie miałem siły na konfigurację i jeszcze nie wszystko pokazuje dobrze... Sorry za kurz Obrazek Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Maćko
Fake RS Owner
Fake RS Owner
Posty: 74
Rejestracja: 03 wrz 2019, 17:14
Samochód: Megane III GT Tce 180

Re: Dodatkowe zegary

@drive
Jak rozumiem montowałes czujnik temperatury oleju?
Z komputera można odczytać jedynie estymowaną temperaturę. Porównywałeś ją może z rzeczywistą podawaną przez czujnik? Jestem ciekaw jak duże są rozbieżności, szczególnie w czasie rozgrzewania do temp roboczej
Awatar użytkownika
PatiEK_PL
Posty: 645
Rejestracja: 03 kwie 2019, 15:51
Miejscowość: Warszawa
Samochód: MIIRSphI SCIIphII

Re: Dodatkowe zegary

I jak Ci się współpracuje z tym wyświetlaczem? Bo wah się między UKP a klasycznymi budzikami.
drive
Fake RS Owner
Fake RS Owner
Posty: 296
Rejestracja: 29 mar 2016, 19:03
Samochód: Megane

Dodatkowe zegary

Nie porównywałem i nie wiem czy w gt jest ta temperatura szacowana? Jeżeli jest to mogę porównać. Moim zdaniem ukp jest bardzo rozbudowane przez co skomplikowane zarówno w konfiguracji jak i montażu. Na pewno minusem jest delikatność elementów (już raz mi się płytka odlutowała). Dodatkowo trzeba jakoś że sobą połączyć wyświetlacz z obudową (ja zastosowałem takie małe srubki jak widać). Nic tutaj nie jest gotowe, wszystko trzeba samemu lutować i po schematach podłączać i ustawiać w programie. Na duży plus jeden wyświetlacz do wszystkiego co mnie interesuje a na tym mi najbardziej zależało. Nie chciałem mieć kilku zegarów (EGT, AFR, BOOST, temp oleju i jego ciśnienie) bo nie miałbym gdzie ich umieścić a tutaj moim zdaniem znalazłem idealne miejsce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Maćko
Fake RS Owner
Fake RS Owner
Posty: 74
Rejestracja: 03 wrz 2019, 17:14
Samochód: Megane III GT Tce 180

Re: Dodatkowe zegary

drive pisze:Nie porównywałem i nie wiem czy w gt jest ta temperatura szacowana? Jeżeli jest to mogę porównać.
Jest, ja mam w ją w Torque w dodatkowych pidach. W pyclipie też jest, tylko że w dosyć nietypowym miejscu :mrgreen: wtrysk>system parameters>składany dach>szacowana temperatura oleju
(Nie, nie mam cabrio :lol: )
ODPOWIEDZ