Clio 4 RS wydech

666dzichat
Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2019, 22:42
Samochód: clio 4 tce

Clio 4 RS wydech

Witam, mam Clio 4 RS. Wyciąłem drugi kat i środkowy tłumik. Jest lepiej ale chciałbym trochę głośniej, zeby było wiecej strzałów. Pytanie jest takie, zastanawiam sie nad końcowym wydechem proste rury z GT Performance od francuzów, ale nie wiem czy nie będzie za głośno.

Druga opcja to wymienić katalizator na sportowy tez od francuzow, tyle, ze jest z tym wiecej roboty, bo trzeba jeszcze zrobic modyfikacje w komputerze żeby sie lampka nie zapala. Jestem z wrocławia, ktos moze mi doradzic co lepiej i jesli bym sie zdecydwal na sportowy cat gdzie we wrocławiu moge to zrobic i jaki jest koszt mniej wiecej za modyfikacje komputera.

Z góry dziękui ;)
Awatar użytkownika
PieeRdek
Posty: 990
Rejestracja: 25 lis 2016, 15:05
Miejscowość: Sokołów Podl / WARSZAWA
Samochód: Megane 2 GT 250km 360Nm

Re: Clio 4 RS wydech

Sportowy kat u nas to z 6/7 stów + wspawanie z 150zł
Full przelot może być głośnawy, ale jeżeli nie będzie rezonansu to spokojnie da się to znieść.
Remap - 1500

Ja bym pokusił się o ten pełny przelot. Jak będzie Ci za głośno zawsze możesz wstawić puszke przelotowa i wtedy będzie ciszej jak na przelocie a głośniej jak z seryjną końcową +będą słyszalne Twoje upragnione popsy :)
Awatar użytkownika
kasisi
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 107
Rejestracja: 23 sty 2020, 23:07
Miejscowość: PO w CNA z PWA
Samochód: Leon Fr M3RS cup 273

Re: Clio 4 RS wydech

Tu masz pełen przelot GT Performance co prawda w M3RS. Jest głośno z tyłu ale w środków jest jak dla mnie super:)
https://youtu.be/PUGGXOdjz7U
666dzichat
Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2019, 22:42
Samochód: clio 4 tce

Re: Clio 4 RS wydech

Dzięki Panowie za odpowiedzi, własnie chyba zdecyduje sie na przelot. Znalazlem wlasnie video z tym przelotem od francuzow. Calkiem niezle to brzmi.

https://www.youtube.com/watch?v=uDtHs6cedY4

Troche kusi tez ten sportowy cat, ale od gtperformance gotowy rurka ze sportowym catem to 350 euro, a ten przelot to 260 euro plus przesylka, tyle, ze do sportowego cata jeszcze trzeba doliczyc koszty zmiany mapy bo inaczej bedzie kontrolke wywalac przez zwiekoszny przeplyw, ale za to sporotowy cat troche odciaza silnik i turbo, ale cyba jednak najprosciej bedzie z tym przelotem najmniej zachodu, montaz tez banalny i dzwiekowo tez super.
ODPOWIEDZ