Przekładka foteli Recaro w Megane RS4

JaroPower
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2020, 13:50
Samochód: Megane RS

Przekładka foteli Recaro w Megane RS4

Witam

Chciałem w swoim Megane RS4 zamontować fotele recaro. Kupić nowych podobno nie można bo renault sprzedaje je na części i cena po złożeniu to wychodzi chyba ponad 20 tys.

Pojawiły się na sprzedaż nowe ale wersja angielska. I mam pytanie czy przerabiał ktoś temat montażu foteli recaro w megane rs 4 tylko że z wersji angielskiej? Ogólnie nie ma tam różnic bo są symetryczne i podobno różnią się tym że czujnik w siedzisku wagi jest w nich z lewej strony a w wersji ero. jest po prawej stronie? Może ktoś coś wie?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Vasterad
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 2796
Rejestracja: 11 paź 2014, 17:38
Samochód: Megane 4 RS Trophy FL

Re: Przekładka foteli Recaro w Megane RS4

Fotele RHD są raczej symetryczne. Masz jeszcze taką ofertę https://allegrolokalnie.pl/oferta/renau ... ele-recaro
JaroPower
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2020, 13:50
Samochód: Megane RS

Re: Przekładka foteli Recaro w Megane RS4

Hej
Mam od sprzedawcy z tej aukcji zdjęcia z bliska stelaża tych foteli i hmhm trochę już przeżyły w magazynie rysy i takie tam więc się trochę zastanawiam bo megane jest nowe i chcę by wszytko było tiptop. I dlatego szukam nowych i też są na aukcji tylko że za 9500 tys ☹️ ale kasa to nie problem w tym przypadku.

Problem by kupić nowe te fotele co w obecnych czasach już nie powinno mieć miejsca a jednak! Pisałem do Recaro jako do producenta to mi odpisali że nie sprzedają bo mają jakieś umowy z renault i tyle. A w renault to jest jak powyżej pisałem i z tego co pamiętam: stelaż 3800, plecy 3000, a gdzie wszystkie czujniki poduszka, gąbka, obszycie wiązka?
ODPOWIEDZ