Vtech, Unitronic, Compsport? Przepychanki

maxkorzen
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 1171
Rejestracja: 06 gru 2015, 11:14
Miejscowość: Warszawa
Samochód: M3GT220@304 kombi

Re: Vtech, Unitronic, Compsport? Przepychanki

Kojarzycie Turbo Lamik z okolic Krakowa? Jakieś opinie o nim?
bud99
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2020, 3:53
Miejscowość: Wawa
Samochód: Megane II R26

Re: Vtech, Unitronic, Compsport? Przepychanki

Panowie !!

Poo pierwsze witam Wszytkich !!

Jestem świeżym posiadaczem R26 z 2008r., kupiłem autko już z jakims programem, poprzedni właściciel nie miał żadnego wykresu, nie widział nic gdzie i co było robione.
Pojechałem doo Unitornika na hamownie sprawdzic coo jest. Wyszło jak na wykresie 260 konia i 365nm. Zrobiony jest jedynie wydech (cały). Przemiły Pan z Unitronika powiedział ze cos za moncno wyszła jak serie cooler i 80stopni w dolocie, powinno wyjsc z 240k i stwierdził ze byc moze jest juz turbo od 3RS ale ciezko too sprawdzic boo wszystko zabudowane i nie widac turbo.

Wiec pytanie czy moze miec racje?? czy na serii turbo tez wychodza takie wyniki??
Czy jedyną mozliwoscią sprawdzenia czy to 3RS jest dostanie sie fizyczne doo turbo??

PS. NA DOŁEK NIE PATRZCIE TOO JEST PO PROSTU UJECIE GAZU PONIEWAZ Z DOŁU NA HAMOWNI WPADAŁA W TRYB AWARYJNY, NA DRODZE TEGO NIE MA.

Z góry dzieki za odpowiedzi :)...
Załączniki
rs.jpg
Paweł_172
Posty: 19
Rejestracja: 30 sty 2017, 18:49
Samochód: Clio Sport Ph2

Re: Vtech, Unitronic, Compsport? Przepychanki

maxkorzen pisze:Kojarzycie Turbo Lamik z okolic Krakowa? Jakieś opinie o nim?
Kolega juz kilka aut u nich robił"głownie BMW z dokładanym turbo".Gość podobno bardzo kumaty.
Raivex
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 79
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:05
Samochód: III RS

Re: Vtech, Unitronic, Compsport? Przepychanki

TurboLamik to fachowiec nr1 znam osobiście i dokładnie to bliżej Katowic niż Krakowa. Ojcu stroił 350z biturbo i skrzynie automata mi stroił ex s3 no i nie bez powodu wszystkie auta od nich wygrywają 1/4 mili :D
sophisty
Posty: 30
Rejestracja: 28 sie 2020, 20:20
Samochód: Megane II R26

Re: Vtech, Unitronic, Compsport? Przepychanki

Cześć Panie/Panowie. Gdzie w 3miescie lub bliskich okolicach oddać megane II R26 do ogarnięcia strojenia. Auto już po modach dolot/ic/do brak kata. Świeży zakup. Wiem, że serii nie ma ale nie wiem kto i z jaką higieną się tym zajął. Działa i jeździ poprawnie natomiast mam wrażenie, że krzywa momentu jest skopana. Chce zawieźć wóz do kogoś, kto prześwietli i napiszę solidny soft.
Awatar użytkownika
misió
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 96
Rejestracja: 17 sie 2016, 19:20
Miejscowość: Gdańsk
Samochód: Megane II RS

Re: Vtech, Unitronic, Compsport? Przepychanki

sophisty pisze:.
Ktoś mi kiedyś gdzieś polecał Motocomp Trójmiasto, ale to było dawno więc sam też jestem ciekawy jak to w trojmiescie wygląda ;)
sophisty
Posty: 30
Rejestracja: 28 sie 2020, 20:20
Samochód: Megane II R26

Re: Vtech, Unitronic, Compsport? Przepychanki

Jest to już jakiś trop. Poszukam opinii na ich temat. Będę wdzięczny za kolejne podpowiedzi :)
seba
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 837
Rejestracja: 06 kwie 2014, 15:06
Miejscowość: Poznań
Samochód: Megane

Re: Vtech, Unitronic, Compsport? Przepychanki

Motocomp
Obrazek
sophisty
Posty: 30
Rejestracja: 28 sie 2020, 20:20
Samochód: Megane II R26

Re: Vtech, Unitronic, Compsport? Przepychanki

Panowie zasięgnąłem trochę języka w racingowym świecie i dowiedziałem się, że motocomp to tak naprawdę wgrywacz softu. O ile napisze go ktoś z głową to powiedzmy, że jest ok ale szukam bardziej osoby, która ewentualnie kompleksowo zajmie się tematem. Nie wróży mi to dobrze.

Czy ktoś z Was był tam osobiście, czy bardziej motocomp polecany jest dlatego, że jest partnerem Compsportu?

Kurcze jakoś na pomorzu niechętnie podchodzą do Renault mam wrażenie.
drive
Fake RS Owner
Fake RS Owner
Posty: 296
Rejestracja: 29 mar 2016, 19:03
Samochód: Megane

Re: Vtech, Unitronic, Compsport? Przepychanki

sophisty pisze:Panowie zasięgnąłem trochę języka w racingowym świecie i dowiedziałem się, że motocomp to tak naprawdę wgrywacz softu. O ile napisze go ktoś z głową to powiedzmy, że jest ok ale szukam bardziej osoby, która ewentualnie kompleksowo zajmie się tematem. Nie wróży mi to dobrze.

Czy ktoś z Was był tam osobiście, czy bardziej motocomp polecany jest dlatego, że jest partnerem Compsportu?

Kurcze jakoś na pomorzu niechętnie podchodzą do Renault mam wrażenie.
Szczerze to ciężko w 3city :/ możesz jeszcze zasięgnąć opini u Bartka ze strefy tuningu, tuneupa no i w softcarze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sophisty
Posty: 30
Rejestracja: 28 sie 2020, 20:20
Samochód: Megane II R26

Re: Vtech, Unitronic, Compsport? Przepychanki

Trójmiasto Królestwem vaga niestety. Strefa tuningu zrobiła ostatnio bardzo słaby soft mojemu znajomemu więc raczej ominę. Tune up....cóż. Dużo reklamy w tym :) Softcaru nie znam i spróbuję coś wywęszyć. Idealnie byłoby gdyby ktoś z forum miał już z kimś doświadczenia w Trójmieście. Nie mam kurcze czasu na podróże w Polskę niestety:/
Awatar użytkownika
FookU
Emeryt RS
Emeryt RS
Posty: 3365
Rejestracja: 21 kwie 2017, 18:36
Miejscowość: Stolica Warmii i Mazur
Samochód: Clio 3RS + Kadżur
Kontakt:

Re: Vtech, Unitronic, Compsport? Przepychanki

Motocomp (Szymon) jest owszem wgrywaczem softu ale takiego którzy piszą dobrzy tunerzy np. Grzesiek z Tuneforce w Poznaniu ;-)
Proponuję skontaktować się z Grześkiem i nie ma próbki by soft zrobił zdalnie na hamowni u Szymona ;-)

Tak to jest jeszcze Softcar - nie pamiętam gdzie teraz się przenieśli.

Co do samej mapy w sażemie to po prostu jest problematyczna. Niektórzy robią raz i się udaje, a potem twierdzą że bez problemu się S3000 ogarnia, a inni zrobią raz i mówią że nigdy więcej tego sterownika ;-)

Jeszcze uwaga co do słabego wyniku po mapie. U mnie też wyszedł kiedyś słaby, a finalnie okazało się że mi głowica umiera...
sophisty
Posty: 30
Rejestracja: 28 sie 2020, 20:20
Samochód: Megane II R26

Re: Vtech, Unitronic, Compsport? Przepychanki

Shymek pisze:Motocomp (Szymon) jest owszem wgrywaczem softu ale takiego którzy piszą dobrzy tunerzy np. Grzesiek z Tuneforce w Poznaniu ;-)
Proponuję skontaktować się z Grześkiem i nie ma próbki by soft zrobił zdalnie na hamowni u Szymona ;-)

Tak to jest jeszcze Softcar - nie pamiętam gdzie teraz się przenieśli.

Co do samej mapy w sażemie to po prostu jest problematyczna. Niektórzy robią raz i się udaje, a potem twierdzą że bez problemu się S3000 ogarnia, a inni zrobią raz i mówią że nigdy więcej tego sterownika ;-)

Jeszcze uwaga co do słabego wyniku po mapie. U mnie też wyszedł kiedyś słaby, a finalnie okazało się że mi głowica umiera...
Ok czyli adresy mam dwa. Rzucę moneta i wybiorę jeden z nich....albo onaczej. Gdybyś miał oddać swoje auto pojechałbyś do...? :)
Awatar użytkownika
FookU
Emeryt RS
Emeryt RS
Posty: 3365
Rejestracja: 21 kwie 2017, 18:36
Miejscowość: Stolica Warmii i Mazur
Samochód: Clio 3RS + Kadżur
Kontakt:

Re: Vtech, Unitronic, Compsport? Przepychanki

Do Grześka z Tuneforce ;-)
sophisty
Posty: 30
Rejestracja: 28 sie 2020, 20:20
Samochód: Megane II R26

Re: Vtech, Unitronic, Compsport? Przepychanki

Jasne. Będę do niego dzwonił. Podziękował :)
ODPOWIEDZ