[M4RS] Modyfikacje Softu (Chiptuning) - Doświadczenia

Awatar użytkownika
Aleksy
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 84
Rejestracja: 19 wrz 2018, 8:34
Samochód: Megane 3 RS e36 328i
Kontakt:

Re: [M4RS] Modyfikacje Softu (Chiptuning) - Doświadczenia

beh pisze: 16 kwie 2021, 10:29 czemu ma nie dac? Chyba, ze ja nie zrozumialem jakiejs ironi/szydery
Nie nie, kompletnie bez szydery. Poprostu na takim Poznaniu to 25KM więcej nic nie ugra. Chyba, że mamy kompletnie przygotowane auto, z zawiasem, odchudzone, na świetnej oponie :) Co innego jak ścigamy się na autostradzie, albo mierzymy 100-200, ale realnie takie podniesienie mocy nie przeniesie się super na szybkość kółka. Tak uważam ;)
Awatar użytkownika
beh
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 265
Rejestracja: 30 lip 2017, 17:28
Miejscowość: Krakow
Samochód: CIV RS Trophy

Re: [M4RS] Modyfikacje Softu (Chiptuning) - Doświadczenia

hmm no nie do konca sie zgodze. Fakt, ze przyrost 25 koni z 280 czy 300 to nie przyrosty 25koni z 220 koni, ale jesli roznica 100-200 to 2.5 sek to na poznaniu czy silesi czas wg mnie spadnie zauwazalnie. Takie cos bedzie widoczne na wykresach przy wiekszych predkosciach i powinno sie ladnie przeniesc na czas.

Jakies tam odniesienie w clio, 25 koni i ~40 niuta wiecej dalo mi na silesi ponad 2 sekundy. Na Poznaniu nie wiem jeszcze, bo przeniesli HHC niestety, ale tez obstwiam okolo 2 sek. Znowu. w clio przyrost wzgledny byl wiekszy, ale nadal te konie/niut na torach z dlugimi prostymi powinny byc zdecydowanie widoczne na zegarku.
ODPOWIEDZ