Powitania

Powitalna wiadomość jest obowiązkowa dla każdego nowo zarejestrowanego użytkownika.
maxkorzen
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 1171
Rejestracja: 06 gru 2015, 11:14
Miejscowość: Warszawa
Samochód: M3GT220@304 kombi

Re: Dzień Dobry...

A co to były za przygody?
Pawelkow

Re: Dzień Dobry...

Czesc,

Jestem Pawel, obecnie jezdze autem z grupy VAG, rozwazam zakup Megane RS 3 i wpadlem tu na forum poczytac nieco wiecej o bolaczkach i dobrych stronach tego modelu.

Pozdrawiam
Walus46

Re: Dzień Dobry...

Cześć.
Witam wszystkich fanów dużej mocy. Czas na zakup nowego auta, na RSa środków brak, ale GT 180/220 jest w zasięgu. Mam nadzieję, że zawitam tu na dłużej.
Pzdr z Łódzkiego.
Walus46
Hugoartem
Posty: 12
Rejestracja: 22 gru 2015, 16:27
Miejscowość: okolice Warszawy
Samochód: Renault Megane II R26

Re: Dzień Dobry...

Witam wszystkich.
Mam na imię Artur. W zeszłym roku sprzedałem Megane II CUP i szybko za nią zatęskniłem. Przeszukałem fora, ogłoszenia i kupiłem czarną Megane II R26 od użytkownika tego forum z Poznania. Jest to moje obecnie 3 auto. Ze względu na ilość drzwi i małe dzieci na co dzień używamy innego auta - Passata kombi. Do odstresowania mam Megane i Audi Cabrio.
Pozdrawiam.
mczak19
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 39
Rejestracja: 04 wrz 2017, 14:45
Samochód: Clio III RS PH2

Re: Dzień Dobry...

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Moje imię to Mateusz. Obecnie jeżdżę BMW e46 jednak zafascynowało mnie Clio 3RS, którego zaczynam poszukiwać. Liczę, że zdobędę tutaj niezbędną wiedzę, żeby kupić moje wymarzone auto ;)
Pozdrawiam z woj. Śląskiego, Mczak19
wojtek040491

Re: Dzień Dobry...

Cześć

Mam meg 2 rs. No i clio sport ph3, szukam tematów na temat modów :) mam nadzieje, ze znajdę coś co jest dla mnie dostępne :>
dzony22
Posty: 21
Rejestracja: 14 lis 2015, 6:19
Miejscowość: Maków
Samochód: Megane Sport

Re: Dzień Dobry...

Hej.

Mam na imię Kuba. To już moja druga Megana II RS. Jestem z woj. mazowieckiego. Do zobaczenia na trasie :D
Novak93

Re: Dzień Dobry...

Witam
Mam na imię Bartek, na co dzień poruszam się Audi a6, weekendowo motocyklem a zarejestrowałem się tutaj ponieważ chciałbym się dowiedzieć więcej o megane 3 rs i najprawdopodobniej kupić ten samochód jak będzie egzemplarz w dobrym stanie.
Jestem ze śląska :)

Pozdrawiam
NorbiRadków

Re: Dzień dobry

Witam wszystkich!
Mam na imię Norbert, posiadam ClioIII RS.
Jestem z woj. dolnośląskiego ;-)
gutek
Posty: 73
Rejestracja: 30 lip 2017, 9:35
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Megane III RS265

Re: Dzień Dobry...

Cześć wszystkim ! Mam na imię Piotr , ostatnie 10 lat podróżowałem samochodami japońskimi , a teraz naszła mnie chęć na clio III rs.Rozważam również megane rs i dlatego zapisałem się na Wasze forum.Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam. Piotr.
Awatar użytkownika
Coupe2009
Fake RS Owner
Fake RS Owner
Posty: 246
Rejestracja: 12 wrz 2017, 22:27
Miejscowość: EL
Samochód: M III TCe 180 _ 212KM 360Nm

Re: Dzień Dobry...

Cześć,

Jestem Łukasz. Jeżdżę Megane III w wersji coupe 2.0TCe 180 Dynamique

pozdrawiam
tt.zawadzki
Posty: 44
Rejestracja: 31 lip 2014, 18:15
Miejscowość: Warszawa
Samochód: GT220 Grandtour

Re: Dzień Dobry...

Hej, czytuje forum renault sport od bardzo dawna, z racji mlodzienczej fascynacji Megane RS. Jednak dopiero teraz udalo mi sie nabyc pierwsze auto z grupy Renault Sport. Mimo, iz nie jest to moj jedyny samochod, rzadko poruszam sie sam, dlatego padlo na wzmocnione ;) GT220 z forum. "Niebieski" zostal zachowany przez poprzednich wlascicieli (obaj z forum) w idealnej kondycji. Jako, ze jestem fanem motoryzacji doloze wszelkich staran, aby pozostalo idealne. Poki co ciesze sie autem i mam nadzieje ze bedzie dobrze sluzyl. Do zobaczenia na drodze!
Ketiw

Re: Dzień Dobry...

Czesc jestem Mateusz jezdziłem dwa lata Honda Civic Type-R FN2 teraz nie mam nic i myśle czy sobie nie kupić RS 3 Megany :)
bartek.nh88
Posty: 10
Rejestracja: 21 wrz 2017, 22:48
Samochód: Megane 3 rs

Hej.

Kupilem megane 3 rs.
Jestem z malopolskiego.
Hooltay

Re: Dzień Dobry...

Siema, jestem Wojciech z Jaworzna, bujam sie Megane III coupe 2.0 Tce z 2009r

Pozdrawiam ;)
ODPOWIEDZ