Powitania

Powitalna wiadomość jest obowiązkowa dla każdego nowo zarejestrowanego użytkownika.
dempsej

Re: Dzień Dobry...

Cześć,

Z tej strony Jacek, na codzień jeżdżący bardzo niszowym Twingo RS133 (mój pierwszy hot...well, warmhatch, żeby się nie zabić tylko stopniowo nabierać doświadczenia :))
W wolnych chwilach zajmuję się foto (www.flickr.com/dempsej), także jakby ktoś, coś, kiedyś, gdzieś potrzebował uwiecznić ... ;)

W sferze marzeń: Megane RS265.
Damian

Re: Dzień Dobry...

Damian z Sobótki, lat jeszcze 21. Wożę się autem, które nie ma prawie nic wspólnego z Renault Sport poza silnikiem ;) .
Awatar użytkownika
zeus_85
Fake RS Owner
Fake RS Owner
Posty: 540
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:38
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Renault Laguna II GT
Kontakt:

Re: Dzień Dobry...

Cześć Wam. Na forum trafiłem dzięki Shymkowi (dzięki). Od ponad roku jeżdżę Laguną II GT (może kiedyś ją tak zrobię, że będzie już wersją RS), a ogólnie Laguną od lipca 2008 - wcześniej 1.9dCi.
PS. Siema Damian. Czemu nie jestem zaskoczony Twoim widokiem? :-P
Projekt "Renault Laguna: Od GT do RS" uważam za rozpoczęty:
220KM @ 5200 / 324Nm @ 3500 --> 237KM @ 5233 / 368Nm @ 3124 --> 249KM @ 5800 / 400Nm @ 3260
Awatar użytkownika
Muzyk
Sprzedawca
Posty: 666
Rejestracja: 02 kwie 2014, 8:00
Miejscowość: Warszawa / Piaseczno
Samochód: Citroen C5 II HDI Exclusive

Re: Dzień Dobry...

Witaj, sokol ;) tutaj nie będzie rudego, możesz spać spokojnie ;)
sklep: rsparts.pl
kontakt: kontakt@rsparts.pl
whatsapp: 505515799
monopolak

Re: Dzień Dobry...

Cześć wszystkim, muzyk będziesz miał na sumieniu dział renault sport z klubu clio. :)
Damian

Re: Dzień Dobry...

zeus_85 pisze:Cześć Wam. Na forum trafiłem dzięki Shymkowi (dzięki). Od ponad roku jeżdżę Laguną II GT (może kiedyś ją tak zrobię, że będzie już wersją RS), a ogólnie Laguną od lipca 2008 - wcześniej 1.9dCi.
PS. Siema Damian. Czemu nie jestem zaskoczony Twoim widokiem? :-P
A co to ma być? Toż to forum RS, a nie GT, tu większe tarcze ani podwójny wydech nie robią z auta sporta :lol: 8-) .
Awatar użytkownika
zeus_85
Fake RS Owner
Fake RS Owner
Posty: 540
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:38
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Renault Laguna II GT
Kontakt:

Re: Dzień Dobry...

Silnik z Clio Sporta też nie zrobią z LI RS'a :-P Mi bliżej do RS'a, bo mam ten sam silnik co w Megane II RS 8-) Ale dosyć tego off-topa, nie przenośmy zwyczajów RLKP tutaj :roll:
Projekt "Renault Laguna: Od GT do RS" uważam za rozpoczęty:
220KM @ 5200 / 324Nm @ 3500 --> 237KM @ 5233 / 368Nm @ 3124 --> 249KM @ 5800 / 400Nm @ 3260
Awatar użytkownika
Muzyk
Sprzedawca
Posty: 666
Rejestracja: 02 kwie 2014, 8:00
Miejscowość: Warszawa / Piaseczno
Samochód: Citroen C5 II HDI Exclusive

Re: Dzień Dobry...

monopolak pisze:Cześć wszystkim, muzyk będziesz miał na sumieniu dział renault sport z klubu clio. :)

trudno, kiedyś powiedziałem A w tym temacie, teraz mówię B, skoro nikt nie potrafi na KRC zadbać o użytkowników, to użytkownicy zadbają o siebie sami !
Awatar użytkownika
MRodz
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 203
Rejestracja: 02 kwie 2014, 16:03
Miejscowość: Warszawa
Samochód: R26 0839 + Williams 0366

Re: Dzień Dobry...

Muzyk pisze:
monopolak pisze:Cześć wszystkim, muzyk będziesz miał na sumieniu dział renault sport z klubu clio. :)

trudno, kiedyś powiedziałem A w tym temacie, teraz mówię B, skoro nikt nie potrafi na KRC zadbać o użytkowników, to użytkownicy zadbają o siebie sami !

Będzie miał też na sumieniu połączenie wszystkich RS razem...
Awatar użytkownika
Muzyk
Sprzedawca
Posty: 666
Rejestracja: 02 kwie 2014, 8:00
Miejscowość: Warszawa / Piaseczno
Samochód: Citroen C5 II HDI Exclusive

Re: Dzień Dobry...

Potraktuje to jako komplement ;)
sklep: rsparts.pl
kontakt: kontakt@rsparts.pl
whatsapp: 505515799
jogi

Re: Dzień Dobry...

Witam wszystkich :-)
Fajnie, że jest wreszcie forum dla wszystkich RS-ków. Od prawie 4 lat podróżują najmniejszym i najrzadszym z nich, czyli Twingo RS.
ODPOWIEDZ