Megane 2 RS 2004

Tylko auta Renault Sport
ODPOWIEDZ
Shymek

Megane 2 RS 2004

Sprzedam Megane (bez silnika i skrzyni)
Seryjne pół skórzane wnętrze, deska flock, w zawieszeniu wszystkie poduszki wymienione na puliretany Racingflex z serii Race (czerwone), stabilizator przód 22m (seria ma 19), zawieszenie CUP + sprężyny Eibach, tarcze nawiercane (tył prawie nowe), układ wydechowy z nierdzewki owinięty bandażem tytanowym (3" z DP). Maska, słupki i lusterka seryjne (carbonowe posprzedawane). Auto na 17" grafitowych felgach z Clio 3 RS r27
Bezwypadkowe ale tak jak napisałem sprzedaję bez silnika i skrzyni które zabieram do nowego projektu :)
Przebieg 108000 (u mnie od marca 2011 roku kupione z przebiegiem 74000)
Cena 17000 do negocjacji

Kontakt PW / 0606401140

Obrazek
Awatar użytkownika
mek
Fake RS Owner
Fake RS Owner
Posty: 539
Rejestracja: 28 lis 2014, 17:50
Miejscowość: NE
Samochód: RuinedGT
Kontakt:

Re: Megane 2 RS 2004

Nie pomyliłeś działów :-P przenieś ogłoszenie do "części na sprzedaż" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A na poważnie to ciężko będzie Ci puścić budę za 17 koła, za podobną sumę można kupić jeżdżącego szrota... Mimo to życzę powodzenia :-)
Shymek

Re: Megane 2 RS 2004

Sam sobie odpowiedziałeś: jeżdżącego szrota
U mnie skrzynia plus silnik niech będzie max 5tys i masz zadbane auto i nic do robienia przez 2-3 lata.
Albo szrota i na dzień dobry wsadzić 5 plus Bóg wie ile co chwila ;-)
Awatar użytkownika
mek
Fake RS Owner
Fake RS Owner
Posty: 539
Rejestracja: 28 lis 2014, 17:50
Miejscowość: NE
Samochód: RuinedGT
Kontakt:

Re: Megane 2 RS 2004

Ja o tym wiem, ale ludzie nie. Sam zaraz po zakupie w zadbane auto musiałem włożyć 3,5 koła, a ile trzeba wpakować w takiego ulepa z Arregro to już nie chce mi się myśleć :shock:
Awatar użytkownika
koma600
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 2020
Rejestracja: 24 kwie 2014, 1:08
Miejscowość: Nadarzyn
Samochód: Megane rs 3

Re: Megane 2 RS 2004

Nikt tego nie kupi jak to nie jeździ
Awatar użytkownika
Vasterad
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 2796
Rejestracja: 11 paź 2014, 17:38
Samochód: Megane 4 RS Trophy FL

Re: Megane 2 RS 2004

koma600 pisze:Nikt tego nie kupi jak to nie jeździ
Według mnie też.

Komu by się chciało mozolnie szukać jakiegoś sprawnego motoru do Megane i jeszcze montować go? :-D Jeszcze gdyby cena za budę była bardzo okazyjne to może.

Ja bym wrzucił motor i wtedy sprzedawał drożej jako zadbaną sztukę.
Shymek

Re: Megane 2 RS 2004

NA razie jeździ - można przyjechać sprawdzić czy wszystko działa itp. Silnika montować mi się nie chce, a ja uważam że cena za bezwypadkową budę jest adekwatna (nie wspominając o zawieszeniu itd)

Wkrótce wystawię oficjalnie na allegro otomoto olx'a itd i zobaczymy czy ktoś chociaż zadzwoni :-)
Awatar użytkownika
koma600
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 2020
Rejestracja: 24 kwie 2014, 1:08
Miejscowość: Nadarzyn
Samochód: Megane rs 3

Re: Megane 2 RS 2004

Nie bo nie honda a co robić ze starą meganą bez urazy widzę po clio jaki jest rynek
Shymek

Re: Megane 2 RS 2004

Pamiętaj że masz Clio wystawione za więcej niż chodzą polifty ;-) Taki polski rynek... a ja powiedziałem że jak Meg nie sprzedam to wstawię tam silnik ale zostanie wtedy już na dupowóz i tyle.
ODPOWIEDZ