Twingo RS133 2011r

Tylko auta Renault Sport
Zablokowany
dempsej

Twingo RS133 2011r

Z żalem sprzedam w dobre ręce ;) mojego Twingola.

I właściciel, kupiony w PL salonie.

Samochód pokrótce opisany tutaj: viewtopic.php?f=32&t=261

Od tamtej pory wylądował na nim spoiler CUP, filtr powietrza Pipercross, tarcze nacinane i klocki przód Black Diamond, klocki tył Ferrodo DS Performance.

W lato doszedł do tego:
- nowy rozrząd z pompą wody
- komplet paska osprzętu
- olej + filtr
- sprzęgło z powodu awarii wysprzęglika :evil: :evil: :evil:
- zestaw poli w zawias
- nowa cewka (ponieważ Renault tak fantastycznie skonstruował podszybie, że z jego łaczenia kapie woda prosto na cewkę - TTTM, uszczelniłem to)

Do 2015 serwis w ASO, w tym roku pierwszy przegląd (z wymianą powyższych gratów) robiony poza nim.

Oczywiście bezwypadkowy, bezstłuczkowy, bezobcierkowy, bezszkodoparkingowy itd. Jest za to wymieniona przednia szyba ponieważ kamień i odprysk (mam foto odprysku oraz z wymiany).

Wyposażenie ponad standard:
- klima automatyczna (sprawna)
- tempomat

Z dziwnych 8-) rzeczy - nigdy nie był myty na szczotkach, wyłącznie ręcznie, na dwa wiadra itd, także lakier jest w dobrej kondycji. Szyby nie widziały skrobaczki, także też nie są porysowane.

Fot wnętrza jeszcze nie zrobiłem, postaram się dorzucić w najbliższym czasie - tak czy inaczej standard dla Twingo RS plus metalowa galka zmiany biegow (fabryczna plastikowa jest do bani).

Do auta dodaję komplet kół zimowych (na ori 16" felgach) w cenie.
OC, przegląd do czerwca.

Z mankamentów:

- nie działa klakson (ukręcił się kabel w manetce - TTTM)
- czasem lubi spaść linka z wybieraka - da się założyć w ~10 minut na drodze, nawet bez narzedzi (trzeba wyjać obudowę filtra powietrza, rurę można odkręcić kluczykiem - przewaga nad kartami hands free :P). Być może jest to spowodowane wkładką usztywniającą górną poduszkę silnika, zaczeło się tak dziać od czasu jej montażu - można wyjąć.
- rysa na progu od strony kierowcy (ale próg z plastiku, więc bez strachu)

Cena 25000 zł.
dempsej@gmail.com
607603264

Aktualne foto:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
dempsej

Re: Twingo RS133 2011r

Twingo sprzedane (za pośrednictwem forum:), można zamknąć.
Shymek

Re: Twingo RS133 2011r

Nowemu nabywcy gratuluję - mam nadzieję że pochwali się pierwszymi wrażeniami ;-)
P.S. Myślę nad takim od dłuższej chwili dla mojej narzeczonej - zobaczymy po nowym roku czy zasłuży i czy będzie jakieś ciekawe na rynku.
ZAMYKAM :-)
Zablokowany