Renault Megane RS Trophy #145/500 '05

Tylko auta Renault Sport
Zablokowany
Awatar użytkownika
Paweł
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 276
Rejestracja: 17 wrz 2014, 21:30
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Mégane Renaultsport 225 Trophy

Renault Megane RS Trophy #145/500 '05

Renault Megane RS Trophy '05
Od emeryta, jeżdżony tylko w niedzielę po torze.

Silnik: benzyna R4Ft / 225 KM
Skrzynia biegów: ND0 000, 6-biegowa
Zawieszenie i układ hamulcowy: CUP (twardsze nastawy, wzmocniona tylna belka, większy tłok pompy hamulcowej, nawiercane tarcze, odłączany ESP)
Numer nadwozia: VF1CM0M0633164120
Rok produkcji: 2005
Przebieg: 200 tys km
Ubezpieczenie OC: do 02/2017
Cena: 25 tys. zł (brutto 23% VAT) / 22 tys. zł bez dodatkowych kół i z fabrycznym nagłośnieniem.

Obrazek

Szczegółowy opis i kilka zdjęć więcej:
http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopi ... 7#p2917817

Historia obsługowa (wcześniej dokumentacja ASO):
http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopi ... 8#p2917828

W cenie trzy komplety felg, w tym felgi R26.R i odnowione na kolor Renault Be-Bopy. Opony letnie, zimowe i semi-slicki po kilku okrążeniach na Poznaniu. Dodatkowo luzem kompletny zestaw poliuretanów do zawieszenia i grubszy drążek stabilizatora (nie zdążyłem do tej pory założyć). Zapasowy zestaw tarcz OE na przód. Zmodyfikowane nagłośnienie (głośniki Focal, subwoofer we wnęce koła zapasowego). W tej chwili założone są poduszki poliuretanowe pod silnikiem.

Samochód jest prosty, bezwypadkowy, był jednak malowany dookoła (w tym przedni i tylny zderzak za mojej kadencji). Auto jest kompletne, sprawne, ale wymaga kilku kosmetycznych poprawek (np. dioda hands-free w prawych drzwiach, rurka odmy, wiązka klapy), których koszt uwzględniam w cenie (ewentualnie sam usunę je w najbliższym czasie – ostatnio nie miałem możliwości się tym zająć).

Na pytania odpowiem najchętniej telefonicznie (+ 4 8 5 0 1 7 5 7 5 4 1) lub w wątku.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2017, 11:33 przez Paweł, łącznie zmieniany 1 raz.
the right man in the wrong place... | Megane Renaultsport 225 Trophy #145/500
Shymek

Re: Renault Megane RS Trophy #145/500 '05

A opisu to tu na forum nie ma że link do mazdaspeed?! :>

Samych felg nie chcesz oddzielnie sprzedać?
Awatar użytkownika
Paweł
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 276
Rejestracja: 17 wrz 2014, 21:30
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Mégane Renaultsport 225 Trophy

Re: Renault Megane RS Trophy #145/500 '05

Posypuję głowę popiołem, ale remont domu zaabsorbował mnie do tego stopnia, że nie miałem czasu, żeby zaktualizować opis tutaj (na forum ms zresztą też). Stąd link.

Sprzedałbym najchętniej wszystko razem. Jeśli jednak ewentualny nabywca auta nie będzie zainteresowany kołami (?), to oczywiście wystawię je oddzielnie.

P.S. Nie sprzedawałbym, ale prawa i obowiązki wynikające z mojego podeszłego wieku negatywnie zweryfikowały plany cotygodniowego ścigania się po torach. Nie mam również już tyle nerwów w sobie, żeby codziennie w drodze do i z pracy znosić napięcie pochodzące z wewnętrznej walki, żeby tym razem już jechać spokojnie.
the right man in the wrong place... | Megane Renaultsport 225 Trophy #145/500
Awatar użytkownika
Paweł
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 276
Rejestracja: 17 wrz 2014, 21:30
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Mégane Renaultsport 225 Trophy

Re: Renault Megane RS Trophy #145/500 '05

Nieaktualne. Można usunąć. Thx.
the right man in the wrong place... | Megane Renaultsport 225 Trophy #145/500
Zablokowany