Sprzedam mega Megane GT220(czytaj opis)

Tylko auta Renault Sport
Zablokowany
SzybkieKombi
Posty: 139
Rejestracja: 27 maja 2015, 20:15
Miejscowość: plonsk
Samochód: megane gt (mocny:))/clio RS trophy

Sprzedam mega Megane GT220(czytaj opis)

Witam.

Do sprzedania bedzie Renault Megane GT rocznik 2015 CZERWIEC malo tego to 15 .
Pisze DO sprzedania bo wlasnie proboje zakonczyc kwestie zwiazane z kredytem . Zapewne kompletnie czysta kartoteka bedzie w okolicach polowy marca 2017 czyli za jakies 3 tygodnie, lub jak ktos mi wierzy to przy nim robie telefon do banku ze samochod splacony i po prostu pojezdzi te kilka tygodni na aktualnym OC i AC
Co tutaj napisac ?

Nigdy nie byl bity ani uderzony ani pukniety, ani nie mial szkody parkingowej. Smialo mozna przyjezdzac z wujkiem, wziac pod pache mechanika Janusza, ciotke z komunii nawet jak cala trojca bedzie szukac to nic nie znajdzie.
Przebieg 109000km. ( slownie 109 tysiecy kilometrow).W sumie przebieg po pieknej Kulczykowej A2 i dalej po wspanialych niemieckich autostradach. Pierwsza rejestracja 15 czerwiec 2015 , a i samochod z 2015 roku wiec zadna promocja :D
Samochod przeszedl rzecz jasna kuracje mocowa jak mial przelatane 10 k km i chwali sie posiadaniem 290 KM/ 420 Nm ( na porsche boxtera wystarcza :D, szczegolnie od 3 biegu na niemieckiej autostradzie ). Zeby byla jasnosc te pare miesiecy gwarancji co to niby zostalo to jak macie wujka ktory was lubi w centrali Renault Polska:D:D bo bez tego No pasarán:D
Samochod ma 4 kola, silnik, i calkiem jest szybki, ma pelna elektryke ale bez tego badziewnego zawieszajacego sie i przeklamujacego Rs monitora jaki ma moja zona w clio RS 4 i cale szczescie. Nie posiada szyber dachu ale ma czujnik swiatel i wycieraczek, baa posiada nawet czujniki parkowania i skladane lusterka i kilka innych pierdolek ze nie wspomne o welurowych dywanikach :D.
Kolor jak kolor, najszybszy w GT czyli niebieski specjalny :D za cale miliard jakis pieniondzow :D. Z ciekawostek powiem ze samochod zrobil na Nurburgu z pelnym bagaznikiem towaru okrazenie w 8:07:24 :D ( sorki ale mocno mnie zona stopowala ze niby za bardzo zapier..am :D . Z reka na sercu zmienilem po 2 dniach "testow" opony ( warto bylo ) ale dzieki temu sa teraz nowki sztuki zimowe za cale 700 euro :/.
Z najwazniejszych rzeczy to na 80 k km serwis byl tak mialy ze jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki sie magicznie w serwisie kolo dmumasowe( jakies dziwne dzwieki wydawalo ) , sprzeglo, swiece, plyny, ogolnie mechanicy popiescili niebieskiego potworka a pozniej za cale 10 kkm poszli glebiej z palcami :D bo na 99 tys km byl zmieniony rozrzad , swiece, wszystkie plyny, filtry , klocki i uwaga!!! tarcze przod i tyl hamulcowe.Rzecz jasna same oryginaly bo zamienniki to tylko w chinskiej kuchni sa dobre.
Ogolnie lubie jak moj niebieski przyjaciel nie cierpi to oleje i filtry byly wymieniane co cale 10 tysiecy km regularnie od samego poczatku i jak tylko cos to bieglem jak z pierwszym dzieckiem o polnocy do doktora zeby wybadal co dolega :D
W sumie tyle z opisu , jak ktos chce przygarnac biedne niebieskie Megane GT to zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 883 120 623. Wracam do Polski 28 lutego a samochod stoi w serwisie bo przesiadlem sie na najlepszy samochod na swiecie ktoremu nie straszne zadne gory, doliny czy bloto, o kraweznikach nie wspominam bo male piccolo i spokojnie firmowka bierze takie drobiazgi na 40 km/h :D. Malo tego ten samochod nowy darmowy jezdzi z KOMPLETNIE darmo czyli w podsumowaniiu dostalem FIRMOWA furke , ot i cala tajemnica czemu sprzedaje wspaniala szybka i niezawodna niebieska strzale :(. Aktualnie niebieski pociska zwany potocznie Renault Megane GT zostal postawiony na autoryzowanego serwisu na MEGA przeglad, czylil sa robione proby olejowe, cisnienia , sa sprawdzane wszystkie elementy i malo tego poprosilem o kompleksowy przeglad KAZDEGO ELEMENTU SAMOCHODU ( BO CZEMU NIE), JESLI TYLKO COS NIE BANGLA LUB MA ZAMIAR NIE BANGLAC W NAJBLIZSZEJ PRZYSZLOSCI ma byc wymienione na moj koszt. Zapytacie czemu ? od razu odpowiem , bo nie lubie jak mi ktos wkur...y dzowni o 3 rano ze mu sprzedalem zloma i ze mi utopi rybki i zagoni na smierc chomika, a tak serio to chyba po prostu za dlugo mieszkam i siedze w Niemczech. Po prostu uznalem ze jesli ludzie przestana sie uszukiwac to swiat naprawde moze byc fajnym miejscem do zycia a ja chce pozostawic po sobie mile wspomnienia( nie liczac tego ze kazdy telefon od wkurzonego czlowieka o 3 rano oznacza dla mnie minimum 3 dni szlabanu na fajna pus..e mojej zony bo ma stresa i jej swiat legl w gruzachbo ktos sie osmielil zadzwonic o 2-3 rano :D ) Po prostu nie chce zeby mi ktos robil wstyd ze niby go oszukalem( bo mam za duzo do stracenia), wiec postawiem PRZED SPRZEDAZA samochod na autoryzowany SERWIS Renalut w Płocku w celu wyeliminowania ewentaulanych problemow i pelnej regenaracji niebieskiego potworka praktycznie do stanu fabrycznego. ( i tak swoje zarobilem z faktury i furka wyszla prawie za darmo a i ostatni serwis pojdzie w koszta, to taki to bonus miec firme w Niemczech).
sam nie wiem czemu ale uznalem ze serwisy i salony i tak wystarczajaco dobrze zarabiaja wiec sproboje sprzdedac niebieska strzale tutaj.
ps.l Jak sie nie uda znjac zycie ktos ja odkupi za dobre +60 k pln od SALONU za chwilke ....


Cena za niebieska strzale BEZ negocjacji 57tys pln, z negocjacjami mozemy zaczac od 60 i zejde do 57 :D ( malo tego to z tych 57 nawet 100 pln na paliwo nie odpuszcze :D )

pozdrawiam
Piotr
SzybkieKombi
Posty: 139
Rejestracja: 27 maja 2015, 20:15
Miejscowość: plonsk
Samochód: megane gt (mocny:))/clio RS trophy

Re: Sprzedam mega Megane GT220(czytaj opis)

Noo szybko poszlo. Temat do zamkniecia ...
Zablokowany