Megane 3 RS z pakietem CUP

Tylko auta Renault Sport
Zablokowany
szalony
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2016, 6:26
Miejscowość: Lublin
Samochód: Megane 3 RS

Megane 3 RS z pakietem CUP

Cześć!
1. Cena - 39 000 złoty.
2. Kontakt - Telefon- 698 62 50 53 mail- kubapisarski@wp.pl
3, Sprzedam moją Megane,którą mam od nowości.Kupiłem ją w salonie w Zamościu w 2011 roku.Auto ma praktycznie wszystko co dało się wtedy zamówić- Pakiet CUP ze skórzanymi Recaro, czerwone zaciski Brembo, nacinane tarcze, ksenonowe lampy, hands free, nawigację, radio z bluetooth...
Obecnie samochód ma przejechane 224 000 kilometrów i przebieg powoli rośnie,bo cały czas nim jeżdżę. Jestem zmuszony do sprzedaży, ponieważ powiększyła mi się rodzina ( i to od razu o dwie dziewczynki ;) ) i nie mieścimy się do Megane...
Jako, że przez trzy lata miałem dość daleko do pracy (dlatego taki przebieg auta) , z dużym oporem zdecydowałem się założyć instalację LPG i muszę przyznać że działa to zaskakująco dobrze i bezawaryjnie.
Obecnie w samochodzie do zrobienia jest pompa ABS'u- nie działa ABS i kontrola trakcji. Ja niestety nie mam czasu się tym zająć.
Megane miałem niewielką stłuczkę- uszkodzone były drzwi pasażera- szkoda została naprawiona w ASO Carrara w Lublinie. Tam też samochód był praktycznie cały czas serwisowany.
W razie pytać postaram się odpowiedzieć najszybciej jak się da :) Jeżeli nie odbieram telefonu, prawdopodobnie pracuję i postaram się oddzwonić najszybciej jak się da :)
Auto jest też wystawione na allegro, link do aukcji - http://allegro.pl/renault-megane-rs-od- ... 30460.html
Obrazek
Zablokowany