MEGANE III RS CUP RECARO 2010r.

Tylko auta Renault Sport
ODPOWIEDZ
Malczi94
Posty: 15
Rejestracja: 11 maja 2016, 18:52
Samochód: MEGANE III RS

MEGANE III RS CUP RECARO 2010r.

Siemka :)

Z bólem lecz powolutku będę się przymierzał do rozstania z moją megi z którą jestem od 2 lat. Nie mam parcia na sprzedaż, więc narazie wystawię tylko na forum, fajnie by było jakby ją ktoś z forum kupił i dopieszczał :) Nadchodzi wiosna, więc można spróbować pomyśleć nad czymś innym kusi mnie napęd quattro :>


Megane III RS CUP 2010r. , sprowadzony z Austrii, były właściciel też z forum. 146 000 km

Przeszłość jak wiadomo samochód sprowadzony więc: to co jest mi znane to wiem, że z przodu było coś uderzone (maska polakierowana) czy to dyskwalifikuje ten samochód? myślę, że nie... no ale wiadomo jak każdy patrzy :) chociaż prawdopodobnie 75% na allegro to rozbitki a nieuczciwi sprzedawcy będą bajerować :) Ja piszę wprost :) co tu ukrywać ?

Kontakt: 570 533 334 Bartek, najlepiej po 16, bo w pracy ciężko odebrać :) lub wiadomość na forum.

Kolor Biały samochód wyróżnia się malowaniem w stylu Trophy R, a więc przedni "jęzor" na czerwono i spoiler także + czarny dach .
-Kierownica skóra perforowana + alcantara + centralnie umieszczony czerwony pasek + czerwona nic
- Mieszek ręcznego, mieszek dźwigni zmiany biegów alcantara + czerwona nic obszyte w firmie Carissmo
+ galka oryginalna z ASO aluminiowa RS.
- Czerwone przednie pasy - Carissmo
- Nowe dywaniki welurowe z czerwoną nicią i napisem Renault Sport ASO
- Wszystkie plastiki we wnetrzu tj. konsola środkowa, przy kierownicy, desce rozdzielczej, uchwyty drzwi itp. pomalowane w Piano Black
- Zrobiona korekta lakieru one step + zabezpieczenie lakieru na zime woskiem Collinite.
- Nowe wycieraczki przód tył Bosch, żarowki itp... grudzień 2017.
- Klocki przód Ferodo DS2500 październik 2017
- Tarcze tył Brembo nacinane ASO + klocki Textar październik 2017
- Na wiosne wymieniony był płyn hamulcowy na Millers, płyn chłodniczy Prestone
- Koniec grudnia 2017 nowe świece i cewki zapłonowe NGK + nowy czujnik temperatury zewnętrznej ( stary umarł )
- Rozrząd - 94 000 km
- Termostat - 108 000 km
- Poduszka pod skrzynią - 110 000 km
- Olej wymieniony 6 tys temu na Millersa 5w40 NT + samochód tylko na takim był jeżdzony i tankowany tylko 98 Oktan.
- Filtry Paliwa, Oleju, Kabinowy OEM Renault.
- W lecie nabita klima
- W czwartek 04.01.2018 samochód pojedzie na odgrzybianie/ozonowanie klimy + znowu nowy filtr węglowy oem Renault.


Samochód ma trochę więcej koników nie seria trzebabybyło zmierzyc ile dokładnie poprzedni właściciel podawał ok 276.

- Duży IC
- wydech DP + reszta 2,75" bez kata, środkowego, końcowy malutki by GTPerformance, co sprawia, że brzmi basowo, nie zalatuje remizą :) nie ma rezonansu i nie przeszkadza w codziennej jeździe/ w trasie.
- zawór upustowy ( blow off ) Forge, fajnie syczy :)
- wkładka K & N zamiast zwykłego filtra powietrza.
Można zrobić program i będzie ciekawy wynik, samochód nie ma programu.

- Założone sprężyny obniżające H & R

Samochód sprzedaję Na 18" OZ ULTRALEGGERA opony Michellin PS 4/2 + 18" TOMASON opony Continental TS850/ Bridgestone Blizzak tj. LATO + ZIMA, mogę sprzedać dowolnie bez letnich lub bez zimowych zależnie od ceny.

Wyposażenie:

- pakiet CUP- szpera + zawieszenie CUP
- fotele kubełkowe skórzane Recaro
- system hands free
- klimatyzacja automatyczna dwustrefowa
- automatyczne wycieraczki z czujnikiem deszczu
- elektrochromatyczne lusterko wsteczne
- zaciski Brembo w kolorze czerwonym
- czujniki parkowania tył
- przyciemniane szyby tył + bok
- reflektory ksenonowe
- nawigacja gps
- tempomat/ogranicznik prędkości
- radio cd/aux można puścić bezpośrednio z telefonu poprzez kabel
- głośniki ALPINE + box ALPINE


Uważam, że samochód jest w 100% przygotowany na nowy sezon, filtry, olej, świece, cewki, klima, hamulce itd wszystko ogarnięte...
Włożone w niego kupa kasy, czasu, sił, wszystko robione z pasji :)
Samochód daje ogromna radość z jazdy to jak jeździ, jak brzmi... na pewno nikt nie będzie chciał słuchać radia:)
Nie mam nic do ukrycia, samochód robiłem pod siebie, także nie ma mowy o czekaniu z jakąś wymianą " bo chce sprzedać ".
Zapraszam do kontaktu, jeśli czegoś nie napisałem proszę pytać.

Cena: z racji rzeczywistego stanu, dodatkowych inwestycji myślę, że 55 000 patrząc po innych ofertach allegro, gdzie golasy bez recaro zaniżają cenę <50000. Oczywiście cena do negocjacji *na miejscu ! + zależna od felg ( jak wiadomo Oz-ty troszkę kosztują, więc stąd też moje 55tys :).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ