Megane III GT RK

Tylko auta Renault Sport
ODPOWIEDZ
Szynszyl
Posty: 135
Rejestracja: 22 mar 2016, 19:59
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Megane III GT RK

Megane III GT RK

Sprzedaje Reno swoje :)

Opis:
Auto pochodzi z polskiego salonu , data pierwszej rejestracji to grudzień 2010 roku jest to edycja limitowana GT Robert Kubica wyszło tylko 29 sztuk od GT różni się paroma detalami i zmienionym tylnym zawieszeniem. Jestem drugim właścicielem od 4 lata. Megane służyła mi jako auto do dojazdów do pracy , po bułki i do wyjazdów na wakacje, nie piłowana na zimnym, turbo chłodzone z głową, tor w poznaniu widziała 3 razy. Nigdy nie miałem żadnego wypadku, stłuczki czy obcierki parkingowej, pierwszy właściciel pomalował prawe drzwi po tym jak zostały porysowane zaraz po zakupie. Lakier wygląda jak w aucie który ma 8 lat to samo tyczy się felg czy wnętrza. Auto aktualnie ma tarcze 349mm oraz zaciski Brembo 4 tłoczkowe od Megane RS 3 cały zestaw zrobiony w G4 Racing ( mam cała dokumentacje więc zakup nowych rotorów to nie problem) - poprzednie hamulce nie nadawały się do niczego. Po 2 latach zużycie tarcz to koło 1mm.
Przegląd ważny do grudnia 2019
OC do czerwca 2019
Auto jest garażowane.
Co do serwisowania to:
-Olej co 10 tys wraz z filtrem - Olej to pełny syntetyk Millers a teraz Liqui Molly
-Filtr kabinowy co 10 tys
-Filtr powietrza do silnika co 10 tys
-Filtr paliwa co 20 tys
-Płyn hamulcowy co 10 tys- Ferodo
Historia napraw/wymian:
-Rozrząd z pompą przy 80 tyś- auto ma teraz 141 tyś
-Regeneracja maglownicy przez TRW parę miesięcy temu
-Pompa paliwa- oryginalna z ASO w poprzednim roku
-Łożyska w skrzyni biegów- oryginalne z ASO w poprzednim roku
-Wiązka przewodów po fotelem kierowcy- wymiana w ASO
- Inne mniejsze rzeczy typu łączniki stabilizatora bądź elementy gumowe w zawieszeniu.
-Nowe klocki Ferodo 2500 kupione 2 miesiące temu koszt 900 zł
-Nabita klimatyzacja w tym roku

Do auta jest 2 komplet takich samych oryginalnych felg 18 z deklami ( na dekle z felg na foto znalazł się amator cudzej własności) .
Opony 3 komplety
225/40R18 Nokian WRD4 zimówki ( na zdjęciach)- spokojnie starczą na parę sezonów
225/40R18 Nokian Z-Line letnie- wystarczą jeszcze na 2 sezony maks
225/40R18 Federal RSR ( semi slick) do zabawy ale można na co dzień jeździć tylko są dość głośne.

Auto można sprawdzić w dowolnej stacji na terenie Wrocławia i jest do obejrzenia w tygodniu po 18 a w weekendy cały dzień. Jazdy próbne tak jak motocykle, najpierw pieniądze potem jedziesz.

Cena na forum 37k na otomoto 38k
Obrazek

link do ofert z większa ilością zdjęć.

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-m ... 4a48a31096



Telefon:
601092166
Szynszyl
Posty: 135
Rejestracja: 22 mar 2016, 19:59
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Megane III GT RK

Re: Megane III GT RK

Nowa cena 36,5k
Szynszyl
Posty: 135
Rejestracja: 22 mar 2016, 19:59
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Megane III GT RK

Re: Megane III GT RK

I 500 pak mniej czyli 36 000.
Szynszyl
Posty: 135
Rejestracja: 22 mar 2016, 19:59
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Megane III GT RK

Re: Megane III GT RK

Już 35k
ODPOWIEDZ