Sprzedam Clio Sport 197

Tylko auta Renault Sport
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Federico
Posty: 23
Rejestracja: 03 kwie 2016, 11:06
Miejscowość: ZGL
Samochód: Clio III Sport ph 1

Sprzedam Clio Sport 197

Za dwa tygodnie jak wrócę z roboty, przygotuję porządne ogłoszenie z dużą ilością zdjęć, na razie daję takie, które akurat mam w telefonie.

Obrazek

DANE

Rok produkcji: 11/07
Pierwsza rejestracja: 01/08
Przebieg: niecałe 152tys.

Wyposażenie:
- siedzenia standardowe ze skórą
- klima automatyczna
- xenony + doświetlenie zakrętów żarówkami
- 2 komplety oryginalnych felg: błyszczące na lato + srebrne na zimę (opony letnie Michelin PS4 ledwo co jeżdzone, zimowe Pirelli z 2012)
Oczywistych rzeczy nie piszę.



OPIS

Auto sprowadziłem indywidualnie z Niemiec w 2015 z przebiegiem poniżej 130tys, miało za granicą dwóch właścicieli. W Niemczech był troszkę stuningowany: ma zmieniony kolektor wydechowy, brak pre kata i założony emulator sondy. Tarcze przednie nacinane EBC brakes, mam też lite Brembo na stanie. Przeze mnie dodany filtr powietrza gąbkowy ITG w oryginalnej puszce i poliuretanowe tuleje w wersji street. Skrzynia była już robiona w Niemczech, wymieniona była też kierownica. Za mojej kadencji jest wymienione prawie całe przednie zawieszenie (wahacze, sworznie zwrotnicy, drążki, łączniki stabilizatorów), poduszki silnika, świece, akumulator, chłodnica klimatyzacji, jeden tylny zacisk, polarkierowane obudowy lusterek i klamki, kratki przy kołach zmienione ze srebrnych na czarne (oryginalne z rozbitego anglika).

Wg mojej wiedzy auto bezwypadkowe, grzebane było tylko przy plastikowych zderzakach, nadwozie z oryginalnym lakierem. W DE serwisowany w ASO, w PL u znajomego mechanika. Olej wlany Motul xcess 5w40, wymieniony w styczniu niecały 1000km temu. Wizualnie do zrobienia jest łuszcząca się farba z zacisków (niemiecki "tuner" pomalował je na czarno). Ten sam osobnik przy zdejmowaniu "brewek" z reflektorów zrobił małe ryski na jednym kloszu lampy i uszkodził ślizg zderzaka. Lampa jest jaka jest, ledwo to widać, zderzak jest od spodu spięty. Mechanicznie wszystko jest ok, przed latem trzeba zrobić serwis roczny klimy (mam filtr kabinowy na wymianę).

CENA: 32000 PLN

KONTAKT: stanislaw.paluch.01@o2. pl
Telefon dodam po powrocie z zagranicy 5 kwietnia, kiedy będę tworzyć ogłoszenie.
Awatar użytkownika
Federico
Posty: 23
Rejestracja: 03 kwie 2016, 11:06
Miejscowość: ZGL
Samochód: Clio III Sport ph 1

Re: Sprzedam Clio Sport 197

Nie mogę edytować posta, proszę moderatora o poprawę obrazka.

I zapomniałem:
Badanie techniczne do 01/20
OC do 08/19
Awatar użytkownika
Federico
Posty: 23
Rejestracja: 03 kwie 2016, 11:06
Miejscowość: ZGL
Samochód: Clio III Sport ph 1

Re: Sprzedam Clio Sport 197

ODPOWIEDZ