Renault Megane II RS PH1 + LPG

Tylko auta Renault Sport
Zablokowany
Awatar użytkownika
jofi5k
Posty: 13
Rejestracja: 02 lip 2019, 12:08
Samochód: Megane II RS

Renault Megane II RS PH1 + LPG

Witajcie,
Chciałbym zaoferować do sprzedaży swojego prywatnego RS’a. Doszedłem do wniosku że nadszedł czas zmian i chciałbym aby komuś innemu dało tyle samo frajdy co mi. Auto jeszcze nie jest wystawione na żadnym portalu aukcyjnym, na początek przedstawiam je tutaj na forum.

Podstawowe info:
Samochód wyprodukowany w 2005 roku, pochodzi z Polskiej dystrybucji. Kupiony w ASO Renault Moto-Wektor Bielsko-Biała. W moim posiadaniu od czerwca 2019. Samochód posiada przebieg w okolicach 186.000. Auto serwisowałem w Maxi-Reno w Wężerowie. Z wyposażenia m.in posiada:
-Półskorę,
-Bezkluczykowy dostęp i uruchamianie pojazdu
-Tempomat z ogranicznikiem prędkości
-Radio Cabbase Aditorium Premium
-Xenon
-Czujnik deszczu
-Czujnik zmierzchu
Przez poprzedniego właściciela została zamontowana instalacja gazowa STAG. Ja osobiście serwisowałem ją co serwis olejowy(regulacja + wymiana filtrów). Silnik z gazem współpracuje bardzo dobrze, nie ma spadków mocy. W kwietniu 2020 r. poczyniłem w samochodzie kilka modyfikacji(wszystko na nowych częściach):
-Amortyzatory z R26
-Sprężyny H&R
-Poliuretany PowerFlex na wachacze
-Nowe łączniki, drążki
- Zregenerowana maglownica z C4RS
-Tarcze + Klocki OEM przód + regeneracja zacisków
- I wiele innych drobiazgów
Samochód posiada udokumentowaną historie, ja mam wszystkie faktury, umowy, ubezpieczenia. Obecnie stoi na nowych zimowych oponach Nexen WinguardSport 2. Ubezpieczenie oraz przegląd do 07/2021
Oczywiście jak to 16 letni samochód nie jest wolny od wad. Niewątpliwie będzie trzeba zadbać o wizualną stronę auta(obdarte ranty felg, przetarcia na zderzakach). Za mojej kadencji auto nie miało żadnej kolizji ale od poprzedniego właściciela wiem że było lakierowane prawie tylne nadkole. Zachęcam do kontaktu telefonicznego: 602-613-445. Chętnie opowiem o szczegółach.
Z ciekawych ficzerów do samochodu dodaję oryginalne skórzane etui z polskiej dystrybucji z stosem dokumentów, faktur, instrukcji obsługi, oryginalna książka serwisowa itp.
Cena: 23.500zł

Sprzedaję ponieważ chciałbym przesiąść się na coś nowszego.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
jofi5k
Posty: 13
Rejestracja: 02 lip 2019, 12:08
Samochód: Megane II RS

Re: Renault Megane II RS PH1 + LPG

Update: Cena 21.900zł
msln
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2021, 8:30
Samochód: Scenic III szukam sportu

Re: Renault Megane II RS PH1 + LPG

Aktualne?
Awatar użytkownika
jofi5k
Posty: 13
Rejestracja: 02 lip 2019, 12:08
Samochód: Megane II RS

Re: Renault Megane II RS PH1 + LPG

Sprzedane
Zablokowany