Megane III RS 310KM/470NM GWAR WAWA

Tylko auta Renault Sport
ODPOWIEDZ
BO
Posty: 26
Rejestracja: 16 kwie 2014, 22:44
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Megane III RS

Megane III RS 310KM/470NM GWAR WAWA

Witam.

Do sprzedania mam swoją Megankę (opis tu: http://renault-sport.pl/viewtopic.php?t=515 )

Obrazek

Wersja SPORT (czyli CUP, Recaro, etc), Navi, czujniki przód + tył. (do sprawdzania danych zamiast RS monitora używam urządzenia pod OBD, który łączy się przez BT z komórką. Sprawdza się idealnie ;) )

Historia w skrócie: Auto kupiłem rok temu od Łukasza z grupy Renault Sport na FB (nick Gerwazy Protazy Inwencjusz ). Auto z Polskiego salonu Renault.

Samochód z końca 04.2011r Od początku serwisowany w ASO. Na gwarancji fabrycznej do końca kwietnia 2015r.

Z moich inwestycji:

Oklejenie w firmie ANMAR 4x4 (czarny mat + elementy czerwonego karbonu) - 5.000zł
Intercooler Airtec ~2650zł
Down Pipe 3' ze sportowym katalizatorem AWG ~ 1300zł
Kompletny układ wydechowy Scorpion SRNS022 ~2800
Program Superchips Blufin Stage 2 (urządzenie dodaje do samochodu)
Przyciemnione szyby tyle + boczne w firmie GhostCar
blow OFF ~400zł

Na chwilę obecną, auto ma ~57k przebiegu (ciągle go używam więc rośnie ;) )

Nr VIN: VF1DZ1N0645092348

Jedyne co było robione w aucie z blacharki / lakierowania to jeszcze za czasów pierwszego właściciela, usunięcie tej szkody (usługa wykonana w ASO)


Obrazek

Auto na bieżąco serwisowane, na przyszłą środę jestem umówiony w ASO jerozolimskie na wymianę lewej zwrotnicy + wysprzęglik. Oczywiście w ramach GW. Nic innego nie zostało wskazane do wymiany/naprawy. Przy ~45k (w domu sprawdzę) wymienione tarcze przód,, klocki, oleje, filtry itp.

Do auta mam komplet oryginalnych felg (18' fabryczne czarne) + opony zimowe, drugi komplet felg (takie same- fabrycznie czarne 18') z nałożonymi slickami.

Dlaczego sprzedaję? Zakładam działalność i muszę zrobić duże koszty, więc zaraz wybieram się na zakupy. Wiadomo o co chodzi ;)

Na razie wystawiam tylko na forum, potem na FB/allegro.

Tel do mnie: 792050585. Samochód do obejrzenia w Warszawie (Włochy). Od siebie mam do ASO na alejach 2km, więc śmiało można od razu podjechać i sprawdzić.

Auto ma zrobiony nowy program w Unitronicu. 310KM i ~450Nm.

Cena ktora mnie interesuje- 59.900zł
Ostatnio zmieniony 19 lip 2015, 20:38 przez BO, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ