Ograniczanie dostępności na forum

esde
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 74
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:01
Miejscowość: Poznań
Samochód: Clio II Sport

Re: Ograniczanie dostępności na forum

Tak automatycznie to nie trafia, nie wiem dokladnie jaka jest reguła. Wątek, który zacząłem nadal wisi na ogólnym.
Awatar użytkownika
Vasterad
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 2796
Rejestracja: 11 paź 2014, 17:38
Samochód: Megane 4 RS Trophy FL

Re: Ograniczanie dostępności na forum

Już przeniosłem. Ręcznie przenosimy.
NoName93
Posty: 32
Rejestracja: 05 wrz 2016, 12:06
Samochód: brak

Re: Ograniczanie dostępności na forum

Sami sobie robicie problemy, a niby fora służą do dyskutowania a nie żeby administratorzy/moderatorzy się nie nudzili to przenoszą dają prawa do zaglądania, pózniej je zabierają, zatwierdzają tylko po co, co by było jak by forum było 5x razy większe :roll:
Awatar użytkownika
Vasterad
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 2796
Rejestracja: 11 paź 2014, 17:38
Samochód: Megane 4 RS Trophy FL

Re: Ograniczanie dostępności na forum

Po 1. nie jest 5x większe bo to nie forum golfiarzy tylko póki co dość niszowych modeli Renault :)
Po 2. Nowi użytkownicy nie mają dostępu TYLKO do opisu aut innych użytkowników, którzy sami to zrobili.
Awatar użytkownika
kulca
Posty: 98
Rejestracja: 23 sie 2016, 20:52
Miejscowość: Sosnowiec
Samochód: Megane III GT220 Grandtour

Re: Ograniczanie dostępności na forum

Vasterad pisze:Po 2. Nowi użytkownicy nie mają dostępu TYLKO do opisu aut innych użytkowników, którzy sami to zrobili.
I do tutoriali :(
NoName93
Posty: 32
Rejestracja: 05 wrz 2016, 12:06
Samochód: brak

Re: Ograniczanie dostępności na forum

Forum nie jest większe bo czym ma przyciągać tam gdzie jest zazwyczaj największa aktywność nie ma dostępu nowy użytkownik.
Prawie wszystkie opcje bez opcji zalogowania nie dostępne, rejestracja parę dni czekania aż ktoś kliknie ''akceptuj'' po co sobie życie utrudniać.
Jednym słowem forum jest tak strzeżone żeby nic nie można było zrobić administrator szuka bezsensownej pracy sobie i moderatorom mimo że powinno się to dziać z automatu.

Ponawiam prośbę do administratora o usunięcie mojego konta bo nie widzę takiej opcji w ustawieniach
Awatar użytkownika
Vasterad
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 2796
Rejestracja: 11 paź 2014, 17:38
Samochód: Megane 4 RS Trophy FL

Re: Ograniczanie dostępności na forum

Z całym szacunkiem, ale nie da się tego bólu d... czytać.
NoName93 pisze:Prawie wszystkie opcje bez opcji zalogowania nie dostępne, rejestracja parę dni czekania aż ktoś kliknie ''akceptuj'' po co sobie życie utrudniać.
Rejestracja nie wymaga aktywacji administracji. Aktywujesz konto poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, który jest automatycznie wysyłany na skrzynkę. Nie wiem w jakim celu kłamiesz. Założenie konta to kilka kliknięć. Jeżeli dla Ciebie rejestracja to problem to rzeczywiście nie powinieneś szukać poklasku wśród społeczności, bo sam do jej rozwoju się nie przyczyniasz.
NoName93 pisze:Jednym słowem forum jest tak strzeżone żeby nic nie można było zrobić administrator szuka bezsensownej pracy sobie i moderatorom mimo że powinno się to dziać z automatu.
Widzę specjalista marki nie posiadający samochodu tejże marki. Powtórzę jeszcze raz - to nie jest forum VW, żeby były tysiące posiadaczy Golfów GTI albo R. Renault Sport to niszowe modele i koniec. Szukasz dziury w całym. Jeżeli naprawdę Ci się tak nie podoba a nie chcesz się wysilać, żeby dać jakieś argumenty poparte faktami (póki co piszesz jakieś bzdury jak z rejestracją) to idź na inne forum. Racingforum, hotchatch.org lub megane.com.pl Skoro to tak popularne samochody to na pewno znajdziesz tam dziesiątki lub setki użytkowników RS'ów. :-)

Ma clio197.net / clio200t.net nikt nie narzeka na płatny dostęp do tutoriali i wymaganą rejestrację do przeglądania forum, a warto dodać, że forum jest duże bo w UK jeździ więcej RS'ów niż u nas... ale nie będę po raz 3 tłumaczył, że Megane RS to nie Golf GTI.

Bez odbioru.
NoName93
Posty: 32
Rejestracja: 05 wrz 2016, 12:06
Samochód: brak

Re: Ograniczanie dostępności na forum

Rejestracja nie wymaga aktywacji administracji. Aktywujesz konto poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, który jest automatycznie wysyłany na skrzynkę. Nie wiem w jakim celu kłamiesz. Założenie konta to kilka kliknięć. Jeżeli dla Ciebie rejestracja to problem to rzeczywiście nie powinieneś szukać poklasku wśród społeczności, bo sam do jej rozwoju się nie przyczyniasz.
Zakładałem konto to na aktywację musiałem czekać nie przez mail, ale przez administratora więc nie pisz mi że kłamie.
Widzę specjalista marki nie posiadający samochodu tejże marki. Powtórzę jeszcze raz - to nie jest forum VW, żeby były tysiące posiadaczy Golfów GTI albo R. Renault Sport to niszowe modele i koniec. Szukasz dziury w całym. Jeżeli naprawdę Ci się tak nie podoba a nie chcesz się wysilać, żeby dać jakieś argumenty poparte faktami (póki co piszesz jakieś bzdury jak z rejestracją) to idź na inne forum. Racingforum, hotchatch.org lub megane.com.pl Skoro to tak popularne samochody to na pewno znajdziesz tam dziesiątki lub setki użytkowników RS'ów. :-)
A ja widzę że komuś ego wyrosło na tyle żeby pisać o rzeczach nie z tej ziemi, bo powiedz mi co z moją wypowiedzią ma wspólnego golf jak Ci się podoba to kup a nie proponuj mi druga sprawa to skąd masz informacje że R jest mniej niż RS po ilości użytkowników na obu forach?
Ma clio197.net / clio200t.net nikt nie narzeka na płatny dostęp do tutoriali i wymaganą rejestrację do przeglądania forum, a warto dodać, że forum jest duże bo w UK jeździ więcej RS'ów niż u nas... ale nie będę po raz 3 tłumaczył, że Megane RS to nie Golf GTI.
To było napisać na początku że chodziło Ci o $ i tyle a nie rzucać się na mnie.
Bez odbioru.
Mam nadzieje.

A teraz kończąc chciałbym napisać że jest mi to obojętne kto ma na tą chwilę dostęp do danego działu i tyle, to była moja ostatnia propozycja o ile można to nazwać propozycją bo na forum nawet nie ma możliwości składania takich.
Widocznie forum służy do czegoś innego więc najlepiej udzielać się w tematach ''Nasza muzyka w samochodzie'' (podane przykładowo) i zbierać tam merytoryczne posty.
NoName93
Posty: 32
Rejestracja: 05 wrz 2016, 12:06
Samochód: brak

Re: Ograniczanie dostępności na forum

Acha żeby nie było że kłamie z tą aktywacją to proszę ;-)

https://zapodaj.net/d633b67f1e252.png.html
rober
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 59
Rejestracja: 07 sie 2017, 7:32
Miejscowość: Ruda Śląska
Samochód: Renault Megane III RS

Re: Ograniczanie dostępności na forum

Panowie po co te spinki piatek jest wrzućcie na luz....
ps.jeszcze 9 postów chyba :p
Awatar użytkownika
kulca
Posty: 98
Rejestracja: 23 sie 2016, 20:52
Miejscowość: Sosnowiec
Samochód: Megane III GT220 Grandtour

Re: Ograniczanie dostępności na forum

rober pisze:Panowie po co te spinki piatek jest wrzućcie na luz....
ps.jeszcze 9 postów chyba :p
Merytorycznych miało być, zapomniałeś dodać przy piątku browarka :)
Awatar użytkownika
Vasterad
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 2796
Rejestracja: 11 paź 2014, 17:38
Samochód: Megane 4 RS Trophy FL

Re: Ograniczanie dostępności na forum

Ok, zwracam honor co do rejestracji. Tak było, ale ponad pół roku temu zanim przekonałem Shymka do automatycznej aktywacji.

Co do $ to przestać insynuować. To tylko forum i nikt tu nie zarabia, a na pewno nie ja. :->

Megane GT i RS od roku produkcji 2000 jest na otomoto 48 sztuk.
Golfów GTI i R 220 sztuk.

To są bardziej popularne czy nie?! :lol:
NoName93
Posty: 32
Rejestracja: 05 wrz 2016, 12:06
Samochód: brak

Re: Ograniczanie dostępności na forum

Nie no VAG w Polsce oczywiście jest popularniejszy ale i tak ten trend zaczyna się zmieniać i nie chodzi o to że te auta są do niczego, bo mają na pewno swoje plusy ale fakt jest taki że na tą chwilę nie ma tam do wybrania żadnego silnika benzynowego same wpadki producenta na forach kwitną tam najbardziej działy ''Problemy''.
Ale nie o to chodzi bo to nie temat o tych autach a forum które po prostu swoją otwartością mogło by bardziej przyciągać nowych nabywców min.
Ale okej, kończę tą dyskusję choć miałem na myśli tylko fakt że czasami zautomatyzowanie forum bez jakichś tam wymogów sensownych postów itd może wyjść na lepsze bo takie wymogi to były dobre na forach gier gdzie było dużo dzieci i tak się je zachęcało do udzielania na forum, ale chyba nie o to chodzi sam napisałeś że kto ma zostać to zostanie ;-)

Pozdrawiam :mrgreen:
Awatar użytkownika
yak
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 203
Rejestracja: 05 lis 2014, 19:21
Miejscowość: Kraków
Samochód: Jeździ

Re: Ograniczanie dostępności na forum

A ja ze swojej strony powiem, że jestem ogromnym zwolennikiem "zamkniętego" (które oczywiście z zamkniętym w prawdziwym tego słowa znaczeniu nie ma nic wspólnego) forum.
Wystarczy napisać kilkadziesiąt sensownych postów + opisać swoje auto i "bramy" stoją otworem.
Czy to naprawdę jest tak duży wysiłek?

Jedynym minusem - jeśli faktycznie tak jest - to brak dostępu użytkowników GT do tutoriali.
Tego akurat nie rozumiem, ale pewnie stoi za tym jakaś idea ;-)

Co do argumentu o kasie :shock: :shock: :mrgreen: :mrgreen:
Drogi NoNamie, jeśli Tobie zależałoby na pieniądzach, klikach, popularności etc. to czy ograniczałbyś dostęp do forum czy wręcz przeciwnie?
Myślę, że to pytanie i odpowiedź na nie, powinny rozwiać wątpliwości :-)
A zresztą - utrzymanie domeny kosztuje, administracja forum to czas (czytaj: pieniądz), więc nawet gdyby admin(i) mieli zarabiać np: na reklamach, ja nie miałbym z tym żadnego problemu.

Generalnie, mam wrażenie, że robisz z igły, widły :-)
NoName93
Posty: 32
Rejestracja: 05 wrz 2016, 12:06
Samochód: brak

Re: Ograniczanie dostępności na forum

Co do argumentu o kasie :shock: :shock: :mrgreen: :mrgreen:
Drogi NoNamie, jeśli Tobie zależałoby na pieniądzach, klikach, popularności etc. to czy ograniczałbyś dostęp do forum czy wręcz przeciwnie?
Myślę, że to pytanie i odpowiedź na nie, powinny rozwiać wątpliwości :-)
A zresztą - utrzymanie domeny kosztuje, administracja forum to czas (czytaj: pieniądz), więc nawet gdyby admin(i) mieli zarabiać np: na reklamach, ja nie miałbym z tym żadnego problemu.

Generalnie, mam wrażenie, że robisz z igły, widły :-)
Oczywiście nie zauważyłeś że to była moja uszczypliwa odpowiedz która nie była dalej argumentowana niczym więc szkoda że się rozpisałeś tyle na temat właśnie jej ;-)

Ogólnie rzecz biorąc ja nie pisałem że to będzie łatwe, bo ciężko jest zmienić coś co już funkcjonuje a także coś do czego użytkownicy już się przyzwyczaili więc ... :-/

Po za tym temat się ciągnie odpowiedz już była więc wydaje mi się że najlepiej byłoby to zamknąć bo będzie się to ciągnęło do Bożego Narodzenia ;-)
ODPOWIEDZ