Clio Trophy w Polsce?

Awatar użytkownika
MRodz
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 203
Rejestracja: 02 kwie 2014, 16:03
Miejscowość: Warszawa
Samochód: R26 0839 + Williams 0366

Clio Trophy w Polsce?

Natknąłem się dziś na poniższą stronkę - jak się wejdzie w dział Register (spis), to można znaleźć info, że jedno z 50ciu Clio Trophy z kierownicą po lewej (a dokładnie nr 16) znajdował się niegdyś w Polsce (oczywiście rozbity). Słyszał ktoś coś więcej o tym egzemplarzu? "Leworęczne" Trophy to niezły rarytas - przy ich cenach podejrzewam, że trafił po naprawie na zachód.

http://www.cliotrophy.ch/
Ostatnio zmieniony 09 sie 2014, 12:45 przez MRodz, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin

Re: Clio Trophy w Polsce?

Tak byl jeden nawet na forum clio bylo o nim napisane w sumie caly przod byl rozbity i to dosc mocno jak bede.mial chwile to poszukam zdjec bo sa jeszcze na forum :)
Awatar użytkownika
MRodz
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 203
Rejestracja: 02 kwie 2014, 16:03
Miejscowość: Warszawa
Samochód: R26 0839 + Williams 0366

Re: Clio Trophy w Polsce?

Zdjęcia są i na tej stronie przed i po naprawie. Wiesz co z nim się potem stało?
Marcin

Re: Clio Trophy w Polsce?

Jak dobrze kojarze to po naprawie byla w polsce a pozniej na sprzedaz byl chyba nawet screen ogloszenia ale co dalej to niestety zielonego pojecia niemam
Awatar użytkownika
MRodz
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 203
Rejestracja: 02 kwie 2014, 16:03
Miejscowość: Warszawa
Samochód: R26 0839 + Williams 0366

Re: Clio Trophy w Polsce?

Ciekaw jestem za ile wtedy stało .. jedyne obecnie na sprzedaż w Europie 14k EUR :shock:
Marcin

Re: Clio Trophy w Polsce?

Byl do sprzedania gdzies kolo gdanska w pazdzierniku 2011 ale niestety screena ogloszenia juz niema tzn nieda sie otworzyc i ceny tez nigdzie nie znalazlem. Moze ktos wie cos wiecej a jak cie to bardzo interesuje to cos wiecej wie napewno gosc z forum clio z nickiem kkk13. Tyle sie doszukalem
Awatar użytkownika
MRodz
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 203
Rejestracja: 02 kwie 2014, 16:03
Miejscowość: Warszawa
Samochód: R26 0839 + Williams 0366

Re: Clio Trophy w Polsce?

Dzięki - dokopałem się do wątku o tym Clio.



PS A myślałem, że temat umrze bez odpowiedzi... widać forum się rozwija!
Marcin

Re: Clio Trophy w Polsce?

A no cos sie rozwija ale jeszcze troche za spokojnie ;p ale wszystko ku lepszemu idzie.A temat o tym trophy to w sumie ciakawa sprawa czy jeszcze gdzies u nas jezdzi gdybys sie cos wiecej dowiedzial daj znac .
Shymek

Re: Clio Trophy w Polsce?

Amorki gazowo olejowe z pełną regulacją. O ile mnie pamięć nie myli to Ohlins je produkował dla Renault

To Trophy po naprawie jeździło w Trojmieście - straszne padło :(
Pamiętam je chyba z 2007 roku - nawet poskładane dobrze ale silnik zajeżdżony był
Ostatnio zmieniony 11 sie 2014, 8:17 przez Shymek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Muzyk
Sprzedawca
Posty: 666
Rejestracja: 02 kwie 2014, 8:00
Miejscowość: Warszawa / Piaseczno
Samochód: Citroen C5 II HDI Exclusive

Re: Clio Trophy w Polsce?

Szymon mistrz :D po raz kolejny wałkujemy ten temat, amorki to Sachs, swoja droga podobno dosc mocno awaryjne.
sklep: rsparts.pl
kontakt: kontakt@rsparts.pl
whatsapp: 505515799
torek

Re: Clio Trophy w Polsce?

hm ciekawe.. ;-)
ale Trophy, oprócz zawieszenie i recaro w środku różniła czymś się jeszcze od zwykłego sporta? Moc np?
Ostatnio zmieniony 11 sie 2014, 8:39 przez torek, łącznie zmieniany 1 raz.
Shymek

Re: Clio Trophy w Polsce?

Nie pamiętam jakie amorki dokładnie tam były - wiem że Ohlins coś podobnego produkuje (i GAZ chyba też). Mogą być i Sachs - faktycznie strasznie awaryjne i do tego maskarycznie drogie
Awatar użytkownika
MRodz
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 203
Rejestracja: 02 kwie 2014, 16:03
Miejscowość: Warszawa
Samochód: R26 0839 + Williams 0366

Re: Clio Trophy w Polsce?

W Trophy były Sachsy z zewnętrznym zbiorniczkiem (nie pamiętam tylko, czy jako opcja, czy seria).
Piteros
Posty: 49
Rejestracja: 19 kwie 2014, 18:55
Miejscowość: krk
Samochód: Clio 2 RS

Re: Clio Trophy w Polsce?

Wersja Trophy różniła się od "seryjnego sporta" właśnie amortyzatorami, oraz fotelemi przednimi, które były z megane rs. Było to rozwinięcie wersji cup. Nie wiem jak z wahaczem, czy też miał inny kąt sworznia zwrotnicy?! Na obecną chwilę wisi na allegro za 24kpln, bez foteli CS... zdjęcia z numerem też brak...
ODPOWIEDZ