Ubezpieczenie

Harnas1202

Ubezpieczenie

Hej,

Słuchajcie wiem, że temat popularny ale z ciekawości a i z powodu tego, że auto gdzieś muszę teraz ubezpieczyć mam do Was pytanie:

Gdzie ubezpieczacie swoje skarby?. I w jakich cenach? Zależy mi na oc, ac i ubezp. przed kradzieżą. Znalazłem ofertę w Axa direct za 4500 pln ale sam nie wiem niektórzy mówią, że z axą problemy są. Jakie jest wasze doświadczenie?
wirusx26

Re: Ubezpieczenie

Mi tam axa ostatnio likwidowała szkodę z ac i żadnych problemów.
Dodam, że nie powinni likwidować bo kupiłem samochód z tym uszkodzeniem ale powiedzmy się nie zorientowali ze coś zarysowane i pęknięte 6500 zł wyszło za całość.
Ja rocznie w axa płacę 1400 zł ac oc nnw dla pasażerów i przed kradzieżą.
Awatar użytkownika
CZUCZU
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 252
Rejestracja: 06 kwie 2014, 8:56
Miejscowość: Stalowa Wola
Samochód: Renault Twingo RS

Re: Ubezpieczenie

ZAbawke do sportu tylko oc, a tak ac,oc,nw w PZU, za clio mam oc za 290 a pakiet w octavi 2011 za 1090
Yorgen

Re: Ubezpieczenie

Proponuję poszukać Regionalnego Centrum Ubezpieczeń (RCU) w Twojej okolicy. Tam z pewnością mają oferty z kilkunastu ubezpieczalni i wybiorą najbardziej odpowiednią dla Ciebie ;)
Awatar użytkownika
zip
Posty: 203
Rejestracja: 15 kwie 2014, 9:07
Miejscowość: wawa
Samochód: Rs 350

Re: Ubezpieczenie

rankomat daje rade

teraz mam fulla z pzu za 2800

jak auto bylo nowe to roznice mialem 3500-5100

teraz 2100-3200
Harnas1202

Re: Ubezpieczenie

Nie wiem skąd się biorą ceny ubezpieczenia dla mnie, może dlatego, że jestem młody i to pierwsze ubezpieczenie na mnie ( wcześniej firmowe ) ale rozmawiałem wczoraj z agentką ubezpieczeniową, która zdecydowanie odradzała mi firmy typu direct (AXA, LINK4) ze względu na to, że gdyby nie daj Boże ukradziono by mi samochód mogłyby być problemy z wypłatą odszkodowania. Tak wiec zostają mi duże firmy ubezpieczeniowe a najtańsza z nich ma renault Polska tj chyba PZU i wynosi ona 8 500. Reszta ofert to 10k +

Masakra :-(
yawnman

Re: Ubezpieczenie

Mam sensownego człowieka z Allianz, nawet ich oferta potrafi być konkurencyjna ;-)
Jak coś zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
CZUCZU
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 252
Rejestracja: 06 kwie 2014, 8:56
Miejscowość: Stalowa Wola
Samochód: Renault Twingo RS

Re: Ubezpieczenie

Ja od 14 roku życia miałem oc na malucha na siebie a od 17ego ac, oc i nw stąd te zniżki
wirusx26

Re: Ubezpieczenie

Ja tam już 7 lat w axa i naprawdę żadnych problemów myślałem ze z AC będą kłopoty ale nawet się nie zająknęli a przypominam ze nie powinno to podlegać pod likwidację na koszt ubezpieczyciela mam 60% zniżki + jakieś dodatki za dwa samochody kontynuację itd.
Agentka prawdę Ci powie :D
ona to sprzedaje z czego ma większą prowizję a z axa niska składka niska prowizja więc wiesz...
Jak miałem w PZU ubezpieczony samochód AC OC i nw miałem okazję rozjechać psa i pourywał jakieś graty kwota likwidacji około 14 tyś z AC i wyobraź sobie ze musiałem 4 razy się odwoływać bo nie chcieli uznać a przy zdarzeniu była policja zrobiła notkę dla ubezpieczyciela więc teoretycznie nie powinno być kłopotów a tu masz suma summarum musiałem dopłacić prawie 3k żeby mi samochód oddali z serwisu taki to jest zajebiste ubezpieczenie w PZU szkoda likwidowana bezgotówkowo w autoryzowanym serwisie Renault.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2014, 14:09 przez wirusx26, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
CZUCZU
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 252
Rejestracja: 06 kwie 2014, 8:56
Miejscowość: Stalowa Wola
Samochód: Renault Twingo RS

Re: Ubezpieczenie

wirus jak się bierze najtańsze ac to tak jest.... Ja dopłacam 200 złotych i auto mi pod dom dadzą, bez zająknięcia wartość auta cały rok jest taka sama jak w chwili ubezpieczenia itp. Wypłacili bez zająknięcia kasę
wirusx26

Re: Ubezpieczenie

CZUCZU pisze:wirus jak się bierze najtańsze ac to tak jest.... Ja dopłacam 200 złotych i auto mi pod dom dadzą, bez zająknięcia wartość auta cały rok jest taka sama jak w chwili ubezpieczenia itp. Wypłacili bez zająknięcia kasę
ale ja z najtańszym nie mam problemu problem miałem w PZU z najdroższym :lol:
Awatar użytkownika
arni88
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 563
Rejestracja: 14 kwie 2014, 19:57
Miejscowość: Kraków
Samochód: LY R26

Re: Ubezpieczenie

A miałeś likwidacje szkody na oryginalnych częściach bez amortyzacji?
zapraszam do polubienia :-)
Megane r26 - Stage 3...
wirusx26

Re: Ubezpieczenie

arni88 pisze:A miałeś likwidacje szkody na oryginalnych częściach bez amortyzacji?
miałem likwidowaną szkodę na oryginalnych częściach bez amortyzacji bo taką opcję miałem w ubezpieczeniu, którą rzecz jasna wybrałem w PZU.
w axa wybrałem opcję usuwanie szkody a autoryzowanych punktach przy użyciu oryginalnych części nie uwzględniając amortyzacji tylko bezgotówkowo.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2014, 11:30 przez wirusx26, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ