RS Performance

bequi
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 31
Rejestracja: 08 lip 2015, 18:32
Miejscowość: pomorskie
Samochód: Megane RB7

RS Performance

Pojawiły się informacje na temat pakietów tuningowych wypuszczonych przez Reanult pod nazwą RS Performacne. Na ten moment dostępne są tylko do Clio IV. Niedługo mają pojawić się również części do innych modeli. Co tym myślicie? Lipa, czy spoko?

https://shop.renaultsport.com/RSperfor ... X2LqpS8dWg
Awatar użytkownika
yak
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 203
Rejestracja: 05 lis 2014, 19:21
Miejscowość: Kraków
Samochód: Jeździ

Re: RS Performance

Ciekawy temat - nie ukrywam - ale tanio nie jest.
Przykładowy większy ICek do Clio IV to prawie 1000 ojro.
Mało to nie jest.
Awatar użytkownika
beh
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 265
Rejestracja: 30 lip 2017, 17:28
Miejscowość: Krakow
Samochód: CIV RS Trophy

Re: RS Performance

dla mnie totalna lipa. Strona swiecie pustkami a renault oglasza wielki sukces i trabi na fb i stronie www. Do tego ceny slabe.
4 auta wylistowane, oferta dla jednego i to daremna. Wyglad + zawieszenie (ja w trophy nic zlego w zawieszeniu nie widzE), IC i blow off... really? To jest performance? Gdzie np hamulce ktore wg wielu osob sa bolaczka 4RS? Nawet felg im sie nie chcialo zadnych dorzucic... serio, dla mnie zrobione po Francusku, czyli slaaaaabo. Nawet fotek nie ma dla wszystkich produktow, no kuzwa brawo oni :)
Moze to jest performance, bo chyba wszystkie te dodatki maja: "Accessory product not approved for road use because it may modify the original approval criteria." :)
Awatar użytkownika
Vasterad
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 2796
Rejestracja: 11 paź 2014, 17:38
Samochód: Megane 4 RS Trophy FL

Re: RS Performance

IC i Blow Off to produkty Forge. Gwint to produkt Bilsteina (B14). Były jeszcze w sklepie felgi z Clio 4 RS CUP (te z wyścigówek). Ogólnie wszystko poza dokładkami było do kupienia od conajmniej 4 lat. :-D
maxkorzen
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 1171
Rejestracja: 06 gru 2015, 11:14
Miejscowość: Warszawa
Samochód: M3GT220@304 kombi

Re: RS Performance

No ale teraz jest z dodatkowa marżą.
ODPOWIEDZ