Megane RS 265 Cup

Nicholas

Re: Megane RS 265 Cup

Jak już pojeździsz w recaro to inne fotele pozostaną słabą imitacją, taką raczej kanapą z domu :)
poczujesz jak wciśniesz przycisk RS i dasz na maxa gazu - nie dość że wyrywa ręce z kierownicy to wgniata w fotel, a na zakrętach nie latasz po całym samochodzie.
Naprawdę warto

Kamera cofania sprawdza się mega mega na co dzień, bez niej widoczność jest słaba.

Bzyku ożenił mnie z takim samym jak ma gary i jestem bardzo zadowolony z tej konfiguracji.
Daniel1980

Re: Megane RS 265 Cup

Dziekuje Wszystkim forumowiczom za rady I wskazowki.
Bylem w krk ogladac RS w salonie. Niestety nie moglem sie przejechac. Nie mam przez to zdania, jak auto przyspiesza i jak sie nim jezdzi. Trophy 275 juz dotarlo do Wrocka. tutaj bede mogl zasmakowac jazdy probnej. Ma sens branie Trophy 275?

Jechalem dzis Leonem Cupra 280. Powiem Wam, ze pieknie to chodzi. Musze przejachac sie RS, bo poki co jestem zauroczony Cupra.

Pozdrawiam
Daniel
wirusx26

Re: Megane RS 265 Cup

Daniel1980 pisze:Dziekuje Wszystkim forumowiczom za rady I wskazowki.
Bylem w krk ogladac RS w salonie. Niestety nie moglem sie przejechac. Nie mam przez to zdania, jak auto przyspiesza i jak sie nim jezdzi. Trophy 275 juz dotarlo do Wrocka. tutaj bede mogl zasmakowac jazdy probnej. Ma sens branie Trophy 275?

Jechalem dzis Leonem Cupra 280. Powiem Wam, ze pieknie to chodzi. Musze przejachac sie RS, bo poki co jestem zauroczony Cupra.

Pozdrawiam
Daniel
nawet nie myśl o seacie, megana daje niesamowitą frajdę z jazdy po zakrętach ma lepsze hamowniki i o wyglądzie to już nie wspomnę. i samo przyspieszenie jest bardzo bardzo podobne,
Jak najbardziej Trophy ma sens ale jak jest wypaśnie czyli zawias ohlinsa i oponki 19c i wydech acrapovic a kierownica to mnie kładzie na kolana z tym obiciem,
Daniel1980

Re: Megane RS 265 Cup

czesc wirusx26,

tez mnie rozpier.... ten design :). Cupra to typowy understatement.

Wracajac do wlasciwego tematu. Mozna tym zawieszeniem z Oehlinsami jezdzic na co dzien? To chyba jeszcze bardziej hardkorowe od zwyklego cupa, prawda? To sie jakos reguluje?

Pozdrawiam
Daniel
wirusx26

Re: Megane RS 265 Cup

Daniel1980 pisze:czesc wirusx26,

tez mnie rozpier.... ten design :). Cupra to typowy understatement.

Wracajac do wlasciwego tematu. Mozna tym zawieszeniem z Oehlinsami jezdzic na co dzien? To chyba jeszcze bardziej hardkorowe od zwyklego cupa, prawda? To sie jakos reguluje?

Pozdrawiam
Daniel
nie sądzę żeby na co dzień było jakoś bardziej nie komfortowo niż w cup tu raczej twardość jest zbliżona aczkolwiek nie wiem nie jeździłem chyba jest gwint więc da się dostroić.
wiesz z drugiej strony co mnie to by interesowało czy twardziej czy nie dla fanatyka tego modelu betonowe zawieszenie by nie przeszkadzało ja z kolei jak chciałem kupić tez myślałem ze cup jest mega twardy i na co dzień nie dz się jeździć a po kilku miesiącach nie wyobrażam sobie standardowego zawieszenia w tym samochodzie.
Shymek

Re: Megane RS 265 Cup

Ohlins jest zawieszeniem z pełna regulacją tłumienia więc na codzień będzie odpowiednikiem CUP, na tor można ustawić twardo w opór :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Shymek, łącznie zmieniany 1 raz.
Daniel1980

Re: Megane RS 265 Cup

Czesc Shymek,

miales juz do czynienia z tym zawieszeniem, znaczy czy mozesz empirycznie poswiadczyc, ze mozna tym cywilnie jezdzic? Ciekaw jestem tylko, czy jako defaultowe ustawienie jest wlasnie tor, czy powiedzmy "zwykla" twardosc.

Ktos z was jezdzil juz moze Trophy 275?

Pozdrawiam
Daniel
torek

Re: Megane RS 265 Cup

raczej chyba nie, bo dopiero wchodzi do salonów.. We wrocławiu jest chyba pierwszy egzemplarz Trophy 275.
Shymek

Re: Megane RS 265 Cup

Tak jest dostępny ale bez Ohlinsa. Te z Ohlinsem mają być po nowym roku...
Ja mogę się wypowiedzieć tylko tyle co wyczytałem w testach zagranicznych bo w PL długo takowego jeszcze nie będzie.
Ciekawe że w UK czy Francji już użytkownicy poodbierali zamówione Trophy z Ohlinsem, a nawet pierwsze egzemplarze Trophy-R, a w Polsce bieda... zawsze jesteśmy na szarym końcu zaówień :-(
Awatar użytkownika
bzyku_flashi
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 205
Rejestracja: 05 kwie 2014, 8:09
Miejscowość: Zabrze
Samochód: w poszukiwaniu szczęścia
Kontakt:

Re: Megane RS 265 Cup

Ja będę miał z Ohlinsem 20.10 ;-)
Daniel1980

Re: Megane RS 265 Cup

Witam,

tak Gary, testowka jest juz we Wrocku. Jak bylem na Opolskiej w krk, to tam tez maja ja miec. Chyba juz na dniach.

Pozdrawiam
Daniel
torek

Re: Megane RS 265 Cup

Bzyku, a dużo droższa będzie wersja z Ohlinsem? jeśli to nie top secret? :mrgreen:
seba
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 837
Rejestracja: 06 kwie 2014, 15:06
Miejscowość: Poznań
Samochód: Megane

Re: Megane RS 265 Cup

Do Poznania też wjeżdżają na dniach 2 sztuki jedna na fullu druga zwykłe trophy 275.
Obrazek
Awatar użytkownika
bzyku_flashi
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 205
Rejestracja: 05 kwie 2014, 8:09
Miejscowość: Zabrze
Samochód: w poszukiwaniu szczęścia
Kontakt:

Re: Megane RS 265 Cup

10 TYSI

[ Dodano: 2014-10-14, 14:46 ]
Jest i on ;-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ