Gdzie wykupić NNW?

wlodi

Re: Gdzie wykupić NNW?

Dzięki za info. I takiej ochrony właśnie szukam - a właściwie szukałem, bo dzwonił już do mnie konsultant z tej multiagencji którą podał @misiek03 i ostatecznie ubezpieczyłem się na 50 tys zł, będę płacił składkę roczną w wysokości niecałych 200 zł. A towarzystwo ubezpieczeniowe to Warta. Ubezpieczyłem się od wszystkiego.
misiek03

Re: Gdzie wykupić NNW?

Luz
Pamiętaj jeszcze, że z początkiem kwietnia zmieniają się przepisy jeżeli chodzi o likwidację szkód z OC. Ma być wygodniej ale przez to pewnie ceny pójdą w górę. Chodzi o to, że jeżeli ktoś w Ciebie przywali, to idziesz z tym do swojego ubezpieczyciela a nie tak jak to było do tej pory - ubezpieczyciela sprawcy.
wlodi

Re: Gdzie wykupić NNW?

Panowie a czy taka polisa wysłana na maila i samodzielnie wydrukowana którą wożę w aucie - to ona jest tak samo akceptowana przez policję jak ta z pieczątką od brokera? W sensie, czy policja nie będzie robiła problemów? Bo wiecie jacy to teraz służbiści.
devil-war

Re: Gdzie wykupić NNW?

Nie ma możliwości żeby robili problemy, zacznijmy od tego ze Oni sami sobie sprawdza w bazie czy masz OC :)
wirusx26

Re: Gdzie wykupić NNW?

ustawa z któregoś tam dnia dopuszcza potwierdzenie polisy w formie drukowanej własnoręczne jest to opisane na tej polisie gdzieś tam na dole szukaj podstawy prawnej.
misiek03

Re: Gdzie wykupić NNW?

Możesz sobie normalnie to wydrukować i wozić ze sobą w aucie. Sam mam taką polisę i wielokrotnie byłem już kontrolowany. Nikt żadnego problemu z tym nie robił.
Oni mają tam w budzie możliwość sprawdzenia całej historii danego auta, także nic się nie ukryje.
wlodi

Re: Gdzie wykupić NNW?

Dzięki za potwierdzenie. Mam już to wszystko załatwione. W czwartek wysłali mi na maila polisę i wszystkie niezbędne regulaminy i OWU. Po świętach ma jeszcze przyjść potwierdzenie z poczty polskiej. Ostatecznie zdecydowałem się na PZU. Może jest trochę drożej, ale cenię sobie ich solidność jeżeli chodzi o jakość usług i szybkość likwidacji szkód.
ODPOWIEDZ