Jaki zegarek do 800 zł kupic

wlodi

Jaki zegarek do 800 zł kupic

Witam panowie. Chciałbym w najbliższym czasie zakupić sobie nowy zegarek.Mogę dać za niego tak do 800 zł. Raczej nie chcę dać więcej.Optymalnie jakby zmiescił się tak w 600 albo 700 zl. Nie za bardzo chcę kupowac japończyka, wolałbym jakiegoś porządnego szwajcara. Od tygodnia szukam. Ostatecznie na placu boju ostał się ten Atlantic:
http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Atla ... -9436.html
Zegarek powinien być na co dzień ale również pasować do gajerka bo w pracy chodzę pod krawatem. Co o nim sądzicie?
wlodi

Re: Jaki zegarek do 800 zł kupic

Ten Tissot jest niezły. W sumie podobny do tego Atlantica z mojego linka. Tak wiec najwyżej jeszcze się zastanowię.
Rozumiem, że w tej cenie nie znajdę niczego na automacie? Raczej jedynie na kwarcu?
mrrr

Re: Jaki zegarek do 800 zł kupic

Atlantic jest polską marką (własność zibi/time trend), zegarki produkowane są prawie w całości w Chinach. "Swiss made" jest w nich w zasadzie tylko mechanizm.

W tej cenie nie kupisz "prawdziwego" szwajcarskiego zegarka, ani prawdziwego japońskiego. Co najwyżej udawane "swiss made" robione naprawdę na dalekim wschodzie, albo Japońca robionego/montowanego w Malezji, czy innym Hong Kongu.

Kup po prostu co Ci się wizualnie podoba, bez wnikania w rodowód... :-P
Estian
Posty: 1
Rejestracja: wczoraj, 12:33
Samochód: renault

Re: Jaki zegarek do 800 zł kupic

Prośba o poradę. Szukam zegarka w granicach do ok. 3 tys., do noszenia zazwyczaj do biura. Mój typowy ubiór do pracy to trzewiki, chinosy/jeansy i koszula. Najlepiej jeszcze jakby była możliwość z dwoma wymiennymi paskami: czarny i brązowy to chyba optymalny wybór.
ODPOWIEDZ