Koszty w KJS

Awatar użytkownika
kudlaty
Fake RS Owner
Fake RS Owner
Posty: 539
Rejestracja: 04 kwie 2014, 15:34
Miejscowość: Lublin
Samochód: L3GT C4RS
Kontakt:

Re: Koszty w KJS

Skoro jest taki temat to się dołączę. W zeszłym tygodniu stałem się szczęśliwym posiadaczem CCS z zamiarem właśnie startów w KJS i Rallysprintach. Jeżeli będzie ktoś zainteresowany podzielę się informacją o kosztach, bo zaczynam od zera. Jak dobrze pójdzie w niedzielę mój pierwszy start na fotelu kierowcy w KJS
Awatar użytkownika
zelu
Posty: 249
Rejestracja: 13 sie 2015, 7:52
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Megange II ph I Sport

Re: Koszty w KJS

Widzę ze sie zbliża kjsowy weekend :D tez zalicze pierwszy start w nowym samochodzie, mam nadzieje ze pojdzie lepiej niż na treningu bo tamzaliczylem dacha :D
karloszka
Posty: 3
Rejestracja: 28 cze 2019, 9:33
Samochód: Clio II ph2 RS

Re: Koszty w KJS

kudlaty pisze:Skoro jest taki temat to się dołączę. W zeszłym tygodniu stałem się szczęśliwym posiadaczem CCS z zamiarem właśnie startów w KJS i Rallysprintach. Jeżeli będzie ktoś zainteresowany podzielę się informacją o kosztach, bo zaczynam od zera. Jak dobrze pójdzie w niedzielę mój pierwszy start na fotelu kierowcy w KJS
to podziel się, bom ciekawa :)
Awatar użytkownika
Vasterad
Real RS Owner
Real RS Owner
Posty: 2796
Rejestracja: 11 paź 2014, 17:38
Samochód: Megane 4 RS Trophy FL

Re: Koszty w KJS

karloszka pisze:
kudlaty pisze:Skoro jest taki temat to się dołączę. W zeszłym tygodniu stałem się szczęśliwym posiadaczem CCS z zamiarem właśnie startów w KJS i Rallysprintach. Jeżeli będzie ktoś zainteresowany podzielę się informacją o kosztach, bo zaczynam od zera. Jak dobrze pójdzie w niedzielę mój pierwszy start na fotelu kierowcy w KJS
to podziel się, bom ciekawa :)
Załączniki
award.png
ODPOWIEDZ